Diskuze ke článku 'Nefungující stránky po přesunu od jiného poskytovatele' - fórum

Pokud přecházíte s webhostingem k nám, je možné, že některé věci nebudou bez úprav fungovat stejně. Je to dáno tím, že se může náš webhosting v některých věcech nebo v některých nastaveních lišit.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

PHP připojení

Jurij Starynec, 05.07.2013 10:04:47

Ahoj,

mám problém s připojením k databázi.Připojují se pomoci konstruktoru třídy mysqli("server", "uživatel", "heslo", "tabulka"). Všechny údaje mám naprosto správně.

Vypíše mi to tuto hlášku: Failed to connect to MySQL: Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel.

Neměl jste někdo s tímhle problém?
Předem děkují za odpověď.

Re: PHP připojení

David Cigánek, WEDOS, 05.07.2013 10:10:45

Dobrý den,

musíte zadávat něco špatně. Zašlete nám prosím přes kontaktní formulář screenshot vašeho nastavení připojení k databázi.

Function split() a Function eregi() na PHP 5.3

Igor, 13.11.2010 22:16:27

Po přesunu mi to hází chybové hlášky že funkce split a eregi jsou zastaralé. Někde jsem se dočetl že v PHP 5.3 nahrazuje funkci eregi funkce preg_match , ale netušim jak do dostat do kódu, nejsem programátor.

Konkrétní řádky jsou:
foreach (split("\n", $text) as $ln => $le)
...
if (eregi($start, $aktualne) && eregi($konec, $aktualne))
...
if (eregi("\[", $v) && eregi("\]", $v))

Re: Function split() a Function eregi() na PHP 5.3

Petr Šťastný, WEDOS, 13.11.2010 22:41:57

Místo split() používejte explode(). S eregi() bohužel nepomohu, zkuste to vykoukat z dokumentace PHP.

Igor, 14.11.2010 13:51:52

Za explode díky nejspíš to pomohlo, poslední rádek jsem upravil takto a chybu už taky nehází:

if (preg_match("/\[/i", $v) && preg_match("/\]/i", $v))

ale nevim jak to doplnit do toho "prostředního"
když dám:

if (preg_match($start, $aktualne) && preg_match($konec, $aktualne))

vypíše mi to chybu

Warning: preg_match() [function.preg-match]: No ending matching delimiter '}'

Igor, 14.11.2010 21:10:26

Vyřešeno

if (preg_match("~$start~i", $aktualne) && preg_match("~$konec~i", $aktualne))

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS