Diskuze ke článku 'Nastavení zákaznického účtu' - fórum

V zákaznickém centru lze u vašeho účtu provést několik základních nastavení - informace o účtu a zasílání novinek e-mailem.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Problém s přihlášením

Lukáš M., 23.01.2018 23:41:46

Dobrý den všem uživatelům služeb Wedos.
Dnes jsem se setkal s problémem kdy nebylo možné přejít do administrace mého účtu. První co jsem udělal bylo, že jsem si změnil na základě formuláře heslo - bohužel ani poté nebylo možné se do administrace přihlásit a systém vykazoval text "špatné uživatelské jméno nebo heslo".

Musím pochválit podporu, pána který můj problém řešil a přišel s řešením.
Stačilo se zkusit přihlásit přes jiný prohlížeč a zde jsem zjistil že můj původní G-CHROME selhal. Je tedy nutné vymazat cache a potom zkusit znovu. Můj zaneřáděný prohlížeč je již čistý a nyní lze krásně vstoupit do administrace.

Podpoře která je tu naprosto bezkonkurenční mnohokrát děkuji za vyřešení každého mého problému (ve 100% si za ně mohu sám) k mé spokojenosti.

[Prosím o případné přesunutí tohoto příspěvku na správné místo]

příchozí emaily

Michal Pilát, 17.10.2017 09:06:07

Dobrý den, na emailu info@pilatstavby.cz nejdou příchozí emaily.
prosím o radu

Re: příchozí emaily

Tomáš Starý WEDOS, 17.10.2017 10:09:52

Dobrý den,
poprosil bych Vás, abyste nás kontaktoval pomocí online chatu, nebo kontaktního formuláře, který naleznete zde: https://hosting.wedos.com/cs/cform.html
Popište podrobně Váš problém a přiložte screenshoty, kde bude problém patrný. Děkuji

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS