phpMyAdmin - fórum

Kategorie: Webhosting / Databáze

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Chybka

Martin Pokorný, 13.09.2013 14:25:44

Přeju hezký den,

když si nechám v DB vykonat nějaký SQL dotaz pomocí formuláře na https://pma.wedos.net/db_sql.php?db=...&server=1&token=...&db_query_force=1 , např CREATE TABLE, tak nedojde k aktualizaci seznamu tabulek v levém sloupci

Re: Chybka

Petr Šťastný, WEDOS, 13.09.2013 14:37:08

Těžko říct, zda je to vyloženě chyba nebo vlastnost aplikace phpMyAdmin. Možná to bude v novějších verzích upravené.

phpMyAdmin

Václav Eichler, 10.10.2012 12:22:05

Dobrý den,
zajímalo by mne, zda jsem jediný kdo se prakticky potýká s nepoužitelností stávající verze phpMyAdmina na pma.wedos.net ?

Konkrétně se mi jedná o to, že v okamžiku, kdy si nechám vypsat najednou 100 záznamů z tabulky, kde je více jak 100 sloupečků, tak se sice data vypíšou okamžitě, ale následně dojde k úplnému "vytuhnutí" prohlížeče klidně na celou minutu, pravděpodobně kvůli načítání ajaxových vychytávek typu editace přímo v tabulce, řazení bez reloadu stránky a dalších podobných nesmyslů...

Děje se to jenom mě, nebo je cílem vývojářů phpMyAdmina nám házet klacky pod nohy ?

Re: phpMyAdmin

Petr Smetana, 10.10.2012 12:43:49

Dobrý den,
pokud Vám nevyhovuje řešení phpMyAdmin, doporučujeme použít lightweight řešení - Adminer.

http://kb.wedos.com/webhosting/databaze-adminer.html

Re: phpMyAdmin

Václav Eichler, 10.10.2012 13:55:08

O Admineru vím, ale to je pro mne schůdnější v nastavení phpMyAdmina ty nesmysly zakázat. Ztratím tím sice hromadu času než zjistím co, jak a kde, ale dokud vývojáři phpMyAdmina budou rozhodovat o tom, co je pro uživatele lepší, tak to asi jinak nepůjde.

Adminer je zase ukázka opačného extrému, kdy se za každou cenu snaží autor o minimalistický přístup na úkor použitelnosti. Už jen třeba to vyhýbání se použití obrázků a ikonek k ovládání je pro mne naprosto nepochopitelné - stává se tak naprosto nepřehledným.

Jako by ta "zlatá střední cesta" byla dnes něco špatného - to mi prostě hlava nebere...

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS