Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

přepsání peněz zpět na svůj účet - fórum

Kategorie: Fakturace / Zálohový účet

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Vraceni penez ze zelohoveho uctu

Spatny Ego, 13.09.2011 16:12:59

Dobry den,
co se deje napriklad, kdyz si u Vas otevru zalohovy ucet a rozhodnu se pak zrusit vsechny sluzby. Vratite mi cely zustatek zbyvajici zalohy zpatky na muj ucet, nebo pozadujete za to nejaky poplatek?
Dekuji

Re: Vraceni penez ze zelohoveho uctu

Josef Grill, WEDOS, 13.09.2011 18:17:13

Dobrý den,

poplatek za to nepožadujeme. Jde jen o to, že se musí udělat dobropisy účetně a tak je s tím oboustranně trochu práce. Jinak nic.

Věříme, že budete spokojen a že nebudete mít důvod nic rušit :-) .

přepsání peněz zpět na svůj účet

Martin Vavroň, 12.11.2010 18:59:15

Dobrý den,
omylem jsem provedl tuto platbu:
1931100128 11.11.2010 2152.00 CZK hotovo záloha na úhradu služeb WEDOS Internet, a.s

Místo zaplacení mé objednávky Vaše stavba.
Lze tuto finanční částku vrátit zpět na můj účet??

děkuji
Martin Vavroň

Re: přepsání peněz zpět na svůj účet

Petr Šťastný, WEDOS, 13.11.2010 10:33:06

Zašlete nám, prosím, žádost přes kontaktní formulář, který naleznete na našich stránkách. Před jeho vyplněním se přihlaste do vašeho zákaznického účtu, aby byla vaše žádost autorizována. Uveďte také číslo vašeho bankovního účtu, kam vám můžeme platbu vrátit.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS