Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Zákaznické centrum' - fórum

Zákaznické centrum slouží stávajícím zákazníkům a uživatelům ke správě objednávek a využívaných služeb.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

zpracovatel?

Lubomír Kocman, 07.03.2018 17:26:01

Dobrý den, jsem také klient a pro upřesnění: WEDOS bude dle Nařízení bez jakékoliv pochyby zpracovatelem (článek 4):

2) "zpracováním" jakákoliv operace nebo soubor operací s osobními údaji nebo soubory osobních údajů, který je prováděn pomocí či bez pomoci automatizovaných postupů, jako je shromáždění, zaznamenání, uspořádání, strukturování, uložení, přizpůsobení nebo pozměnění, vyhledání, nahlédnutí, použití, zpřístupnění přenosem, šíření nebo jakékoliv jiné zpřístupnění, seřazení či zkombinování, omezení, výmaz nebo zničení;

8) "zpracovatelem" fyzická nebo právnická osoba, orgán veřejné moci, agentura nebo jiný subjekt, který zpracovává osobní údaje pro správce;

gdpr a dodatek o zpracování os. údajů

Martin Vinš, 16.02.2018 13:45:30

Dobrý den,
kde prosím naleznu obchodní podmínky, resp. část s dodatkem ohledně zpracování osobních údajů? Využíváme u Vás hosting pro webové stránky.
Děkuji Zlatníková

Re: gdpr a dodatek o zpracování os. údajů

Karel Bříza, WEDOS, 19.02.2018 06:49:00

Dobrý den,

problematikou se zabýváme a připravujeme se na to.

GDPR vstoupí v účinnost dne 25. května 2018, v současné chvíli tedy nemáme povinnost mít tyto podmínky vyvěšeny na našich stránkách.

V každém případě nebudeme vystupovat jako zpracovatel dat. My Vám poskytujeme prostor na hardware. Co a jak si na něj nahrajete už bude na Vás. Toto bude obsaženo i v nových smluvních podmínkách.

S přáním hezkého dne,

Karel Bříza
WEDOS Internet, a.s.

Petr Holomek, 28.02.2018 10:03:15

Dobrý den,
jste si jisti, že i když "pouze" poskytujete prostor na hw, nejste z pohledu GDPR zpracovateli dat? Podle mého názoru to tak není, protože minimálně vaši zaměstnanci (administrátoři) mají k uloženým zákaznickým datům přístup a tím pádem musíte být v souladu s GDPR. Jakým způsobem tento soulad svým zákazníkům (správcům osobních údajů) prokážete? Podle výkladu GDPR je vyžadována písemná zpracovatelská smlouva a úprava všeobecných obchodních podmínek tuto povinnost nesplní.
Jedná se např. o webhosting (na kterém poběží PrestaShop nebo WordPress s registrací návštěvníků) a WedosDisk (kde budou uloženy zálohy firemních dat obsahující osobní údaje). Jedině že by byla data nějak transparentně šifrována, ale tomu popisy služeb neodpovídají.

Díky předem za odpověď.
Petr

Jan, 18.04.2018 22:16:46

Bohužel ani i zpracování (např. ukládání) zašifrovaných osobních údajů je zpracováním a podléhá GDPR. Taktéž si dovoluji nesouhlasit s názorem pana Břízy, že Wedos nebude zpracovatelem - evidentně provozuje nejen HW, ale i obslužný SW (webservery/PHP/SQL/fileservery apod.) Pro každého uživatele služby wedos disk/webohosting je wedos zpracovatelem (viz https://www.uoou.cz/zpracovatel/d-29316/p1=4753). U dedikovaných serverů by se možná dalo "pouhým HW" argumentovat, u VPS se neodvažuji hádat. I na Wedos se tak GDPR vztahuje a směrem k ÚOOú i správcům by si měl Wedos připravit mechanismus hlášení incidentů atd.
Očekával bych více informací od poskytovatele služeb a dříve než v květnu a těším se na ně.

Jan

PS: Samozřejmě je Wedos i správcem osobních údajů svých klientů a věřím že intenzivně pracuje na tom, aby byl v souladu s požadavky GDPR včas.

Jan Fiala, 21.05.2018 18:12:03

Tento názor je zcela jistě mylný! Jakmile jsou na HW (a SW), který spravujete, uložené osobní údaje, jste zpracovatelem těchto dat. Jste povinni zajistit jejich ochranu a chovat se v souladu s nařízení GDPR.

Zaslání faktury

Věra Jindrová, 11.05.2017 09:45:17

Dobrý den, 8.5. nám vypršela expirace na www.m-b-k.cz, dali jsme prodloužení, ale bohužel nám nepřišla žádná faktura. Můžete nám ji prosím zaslat ještě jednou na email vera@m-b-k.cz. Ihned dojde k proplacení.
Děkuji za vyřízení Monika Fridrichová

Re: Zaslání faktury

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 11.05.2017 09:48:57

Dobrý den,

objednávky a doklady o jejich uhrazení najdete v administraci na tomto odkaze https://client.wedos.com/invoicing/orders-list.html

prodloužení expirace

Miroslava Vostrá, 19.08.2016 13:39:18

Dobrý den,po uhrazení platby,mi přišel e-mail,že mi vyprší expirace.
A můj účet bude zrušen. Nevím jak si ji mám prodloužit. Vše mám uhrazené,děkuji za rychlou odpověď.
Vostrá

Re: prodloužení expirace

František Hrubeš, WEDOS, 19.08.2016 13:55:52

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím pomocí kontaktního formuláře (https://hosting.wedos.com/cs/cform.html) nebo online chatu (https://client.wedos.com/chat/entry.html?deps=hosting) a uveďte o jaké služby se jedná.

dotaz

Michal Rudolf, 04.04.2016 13:12:26

Dobrý den, jak mám postupovat při pozdní úhradě domén, zaplatit?

Re: dotaz

Martin Dušek, WEDOS, 04.04.2016 13:51:27

Dobrý den,

pokud prozatím nejsou domény smazané tak ano. Pokud si nejste jist můžete kontaktovat naši podporu pomocí online chatu.

Oprávnění uživatelé

Nejistý, 05.03.2015 15:02:26

Dobrý den,
šlo by sem přidat detailní popis možností nastavení "Oprávněných uživatelů" ? Je to docela zásadní věc z hlediska bezpečnosti a nesprávným nastavením by mohlo dojít k hodně rizikovým situacím...
Díky

fff

Milan Linhart, 05.12.2012 16:37:51

Nevim jak upravovat web

Přihlašování do zákaznického centra

vlazy, 25.09.2012 10:44:28

Delší dobu se mi stává, že při přihlašování se do zákaznického centra mne to nepřihlásí na první pokus a musím se přihlásit znova. Přihlášení se tak provede úspěšně až na druhý pokus. Je sice možné, že občas se mi omylem povede zadat chybné přihlašovací údaje, ale připadá mi téměř nepravděpodobné, že by se mi to stávalo až tak hodně často jak se mi to stává už delší dobu. Nemůže to být náhodou nějaká chyba v systému přihlašování? Pokud si dobře pamatuji tak dříve se mi to až tak hodně často nestávalo.

Re: Přihlašování do zákaznického centra

Milan Linhart, 27.01.2013 18:28:49

Mě se to pokaždé povede na první pokus.
Já stim žádné problémi nemám.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS