Nefunkční nahrávání souborů přes Drupal - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / Drupal

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Nefunkční nahrávání souborů přes Drupal

Roland Korbuth, 18.09.2012 08:16:44

Dobrý den. Nemohu v Drupalu nahrát žádný soubor z lokálu do sytému souborů.

Nastavení: Výchozí způsob stahování Veřejné soubory poskytnuté webovým serverem. Cesta k veřejnému systému souborů sites/default/files Cesta k privátnímu systému souborů sites/default/fi­les/private Dočasný adresář sites/default/fi­les/tmp

Zkoušel jsem změnit cestu k veřejnému systému souborů – bez úspěchu.

sites/default/fi­les, sites/default/fi­les/tmp práva 777 .htaccess v sites/defau­lt/files a sites/default/fi­les/tmp zakomentovány všechny řádky

Kde se problém projevuje? Všude – příklady: CCK pole typu soubor – nahrát: hláška Soubor xxxxxx.xxx nelze uložit. Došlo k neznámé chybě. CKEditor – Obrázek -Vybrat na serveru – Nahrát: hláška Upload failed Vzhled – Cesta k volitelné ikoně: hláška Soubor logo.ico nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

Na Wedosu mám tři weby – dva na D6 a jeden na D7, chyba se vyskytuje u všech stejně. Nahrávání přes ftp bez problémů.

Fórum na Drupal.cz se problémem nehodlá zabývat, chyba je určitě na straně Wedosu.
Zákaznická podpora Wedos se problémem nehodlá zabývat, chyba je určitě na straně Drupalu

Re: Nefunkční nahrávání souborů přes Drupal

Petr Šťastný, WEDOS, 18.09.2012 08:58:49

Je nám líto, ale součástí zákaznické podpory webhostingu není řešení problémů v PHP aplikacích. To je plně v režii zákazníka.

Ujistěte se, že jste si nesmazal adresář tmp v kořenovém adresáři vašeho webu, kam PHP dočasné ukládá soubory při uploadu:
http://kb.wedos.com/webhosting/adresarova-struktura.html

Re: Nefunkční nahrávání souborů přes Drupal

Roland Korbuth, 18.09.2012 09:08:02

Pane Šťastný moc Vám děkuji. Problém řeším 14 dnů a Vy jste na to kápl za pár vteřin. Zákaznická podpora mi to také doporučovala, ale pochopil jsem to tak, že mám zkontrolovat Drupalí TMP. Problém je vyřešen. Příště budu lépe naslouchat.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS