Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'E-maily - přesměrování zpráv' - fórum

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

zrušení přesměrování emailů

Jiří Pichrt, 05.03.2014 12:18:41

Dobrý den,
využívám email via Google. Problém je, že u Vás mám registrovaný email info@asenlogistic.com a tento je přesměrován na můj soukromý email. Založil jsem si více emailů ba googlu a tím pádem tyto všechny jsou přesměrovány na můj soukr. email.

Jak prosím zriším toto přesměrování? Děkuji

Přesměrování emailu

Jiří Pichrt, 20.02.2014 10:23:44

Dobrý den,

rád bych pro správu emailů využíval gmail, poradíte s přesměrováním?
Díky
Jiří Pichrt

Re: Přesměrování emailu

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 20.02.2014 12:54:05

Dobrý den,

můžete to zkusot dle našeho návodu http://kb.wedos.com/domeny/google-apps.html

nebo taky můžete zkusit hledat přímo v nápovědě googlu, to tam taky určitě někde bude uvedené.

Omezení na 255 znaků

Martin Počta, 12.11.2013 10:57:24

Dobrý den,

potřebujeme nastavit přesměrování ("rozposílku") na více e-mailových adres, jenže při uložení se všechny vložené adresy zkrátí na maximální délku 255 znaků. Lze to prosím nějak vyřešit?

Děkuji.

Re: Omezení na 255 znaků

David Cigánek, WEDOS, 12.11.2013 12:30:58

Dobrý den,

maximální délka tohoto pole je skutečně omezená, jedná se o vlastnost e-mailového systému.

Pro přeposílání na více adres slouží mailing list, který lze nastavit v administračním rozhraní e-mailů. Pokud nevíte jak na to, kontaktujte prosím zákaznickou podporu.

Předání do více schránek

Pospíšil, 15.09.2012 13:49:28

Dobrý den,
je možné do pole "Předat na:" zadat více e-mailových adres? Pokud ano, čím je oddělovat? Děkuji

Re: Předání do více schránek

David Cigánek, WEDOS, 15.09.2012 17:28:41

Dobrý den,

ano, možné to je. Jednotlivé adresy oddělujte středníkem.

Martin Horský, 13.02.2013 16:24:54

Dobrý den,

mám zkušenost, že to nefunguje. Mám to zadáno myslím, že správně na dvou hostinzích a vždy se to zašle pouze na poslední zadanou adresu. Můžete to prosím zkontrolovat, případně opravit? Je to nepříjemná věc.

Děkuji

David Cigánek, WEDOS, 13.02.2013 17:22:55

Dobrý den,

kontaktujte prosím zákaznickou podporu prostřednictvím kontaktního formuláře nebo chatu s konkrétními informacemi, podíváme se na to.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS