Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Email označení spamu - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Email označení spamu

Peter Kurina, 13.09.2012 21:50:23

Dobrý večer, můžete mi prosím vysvětlit jak v novém rozhraní označím adresáta jako nevyžádány a vložím do spamu? půl dne se o to snažím a i když mám vytvořenou složku spam nikde nemam možnost dát odesílatele jako nevyžádány jako tomu bylo u staré verze a už vůbec jsem nepřišel na možnost vložit email do spamu. Děkuji za pomoc

Re: Email označení spamu

Petr Šťastný, WEDOS, 14.09.2012 10:58:28

Webmailové rozhraní RoundCube nenabízí označení zprávy jako spam.

Peter Kurina, 14.09.2012 12:43:38

aha? a jak to mám udělat, když se dostanu do toho druhého rozhraní, tak většinou mi nějak odeslané nebo přijaté emaily zmizí a ty pak zase nemám v tom prvním rozhraní. nechápu logiku tady toho:-D k čemu je potom to první rozhraní? ke čtení spamu a nevyžádané pošty? Akord když jej jako rozhraní doporučujete a pak si přejdu do druhého kdy se přečtený spam můžu zablokovat? to jsou mi věci :-DDD docela úsměvné :-D

Petr Šťastný, WEDOS, 14.09.2012 12:48:31

V obou rozhraní uvidíte stejné e-maily, obě rozhraní komunikují přes IMAP a vidí stejný obsah schránky

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS