Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

migrace OScommerce 2.2 - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / osCommerce

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

migrace OScommerce 2.2

Ladislav, 03.09.2012 12:00:37

Dobrý den,
snažím se rozchodit OScommerce v2.2 a nedaří se mi.
Co jsem zatím zjistil je, že je problém s PHP v5.
Přešel jsem z jiného hostingu ale nejde mi obnovit původní eshop ze zálohy.
Poradíte prosím?

Re: migrace OScommerce 2.2

Petr Šťastný, WEDOS, 03.09.2012 13:58:58

My se obecně přesunem a opravami zákaznických aplikací nezabýváme. Návod na přesun webu od jiné společnosti je uveden zde:
http://kb.wedos.com/webhosting/presun.html

Pokud od nás potřebujete s něčím pomoci, musíte být konkrétní - podrobně popsat problé, uvést konkrétní chybovou hlášku atd.

Ladislav, 03.09.2012 14:27:16

Tak konkrétně:
první chyba je:
Warning: session_save_path() [function.session-save-path]: open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/25315/virtual) in /data/web/virtuals/25315/virtual/www/eshop_old/includes/functions/sessions.php on line 118

Ladislav, 03.09.2012 14:46:18

Tato chyba vyřešena pomocí skriptu/dotazu php:

$query = "UPDATE configuration SET configuration_value = 'tmp' WHERE configuration_key='SESSION_WRITE_DIRECTORY'";
mysql_query($query);
mysql_close();

alina fatima, 29.10.2014 06:08:44

Pak jsem ještě vypnul v nastavení php položku apc.enable. Což pak přestalo psát chybu,ale při přístupu [url=http://www.vcefile.com/]vcefile.com[/url]
na stránku se zobrazilo, že něco chybí a při zadaní install.ini, hlášení, že je magento již nainstalováno.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS