Chci zachovat stávajícího registrátora, jak na to? - fórum

Kategorie: Domény / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Chci zachovat stávajícího registrátora, jak na to?

Dalibor Novák, 01.09.2012 16:06:10

Dobrý den,

tápu zde nad asi triviální věcí, ale jsem na Wedosu nováček, tak se omlouvám, pokud jsem i po prolezení celého webu přehlédl odpověď na mou otázku:

Mám zaregistrovanou doménu XXXXX.cz u registrátora Forpsi, nechci jej měnit, a přesto ji potřebuju dostat do svého účtu zde, kde jsem si zřídil VPS.

Udělal jsem to následně: změnil jsem u forpsi DNS na NSSET Wedos, změna se již na něm projevila. V klientském centru jsem šel do domén, ale tam lze buď zaregistrovat novou doménu, nebo stávající přenést k Wedosu, což nechci. Šel jsem tedy do DNS a tam jsem doménu přidal. I na NIC.CZ jsou NS servery Wedosu. Nicméně mi to stále hlásí:
UPOZORNĚNÍ:
Doména nevyužívá žádný z našich nameserverů. Jestli chcete využívat naše DNS je nutné si nastavit alespoň jeden náš nameserver u domény v registru domén.

Tak už nevím, co dělat. Když jsem nastavil u sebe v PC v sdouboru hosts IP adresu serveru s doménou, tak vše funguje.

Poradí někdo?

Re: Chci zachovat stávajícího registrátora, jak na to?

Jan Jurík, WEDOS, 01.09.2012 17:40:36

Dobrý den,

kontaktujte prosím zákaznickou podporu pomocí online chatu nebo kontaktního formuláře. Podívají se Vám na danou doménu.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS