Různé CMS na Webhostngu - fórum

Kategorie: Webhosting / Subdomény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Různé CMS na Webhostngu

Matyas Vanes, 21.07.2012 01:21:54

Dobrý večer,
Chtěl bych si na svém Webhostingu od vás vytvořit pro subdomenu jiný CMS systém postupoval jsem takto:
z www jsem vše přehrál do www/hlavniweb.eu (Funguje)
htaccess v www vypadá takto:

RewriteEngine On

# cele domeny (aliasy)
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^domains/
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/domains/
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?(.*)$
RewriteCond %{DOCUMENT_ROOT}/domains/%2 -d
RewriteRule (.*) domains/%2/$1 [DPI]

# subdomeny (s nebo bez www na zacatku)
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^subdom/
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/subdom/
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?(.*)\.([^\.]*)\.([^\.]*)$
RewriteCond %{DOCUMENT_ROOT}/subdom/%2 -d
RewriteRule (.*) subdom/%2/$1 [DPI]

# aliasy - spravne presmerovani pri chybejicim /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^domains/[^/]+/(.+[^/])$ /$1/ [R]

# subdomeny - spravne presmerovani pri chybejicim /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^subdom/[^/]+/(.+[^/])$ /$1/ [R]

na neco.hlavniweb.cz (Vytvořená složka v domains).
Zde bylo nahráno PHP Fusion a dosazen ten samí htaccess jako je na www. Při pokusu jít na www.neco.hlavniweb.cz mi to hlásí chybu Internal Server Error 505 (Ano četl jsem si vše o tom) a nemám tam nic špatně. Prosím o radu Děkuji Vaneš

Re: Různé CMS na Webhostngu

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 22.07.2012 11:38:48

Dobrý den, našel jsem info o této chybě :
Web nemůže zobrazit tuto stránku (HTTP 501 nebo 505)

Chyba 501 (HTTP 501 - není implementováno) znamená, že navštívený web není nastaven pro zobrazení obsahu vyžadovaného prohlížečem.

Chyba 505 (HTTP 505 - verze není podporována) znamená, že web nepodporuje verzi protokolu HTTP, kterou prohlížeč používá pro požadavky na webovou stránku (nejběžnější je protokol HTTP/1.1).

Tyto chyby mohou nastat, pokud máte povolený protokol HTTP 1.1. Chcete-li protokol HTTP 1.1 zakázat, klepněte na tlačítko Nástroje na příkaz Možnosti Internetu a potom na kartu Upřesnit. Ve skupinovém rámečku Nastavení přejděte do části Nastavení protokolu HTTP 1.1 a zrušte zaškrtnutí políček u položky Používat protokol HTTP 1.1. Tyto chyby mohou nastat také v případě, že aplikaci Internet Explorer narušuje produkt jiného výrobce. Zkuste ukončit všechny aplikace a pak se pokuste znovu přejít na webovou stránku.

Pokud se vám to nepodaří vyřešit zkuste napsat na chat naší podpory nebo na email přes formulář http://hosting.wedos.com/cform.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS