Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Načítání seznamu modulů - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / PrestaShop

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Načítání seznamu modulů

Oldřich Svoboda, 20.07.2012 20:10:00

Nainstaloval jsem si Prestashop 1.4.8.2 vše skoro v pořádku, až jsem zjistil,že když spustím při práci s moduly na stránce práci v živé úpravě : Spustit Live Edit, tak se objeví - " TECHNIKAL ERROR: Nepodařilo se načíst seznam modulů". Pohybovat a přemisťovat moduly jde , ale neuloží se to tam kde chci a stále se objevuje ono hlášení, moduly se vrací zpět na původní místo a program vypadne. Musím se znovu přihlásit do programu. Zkoušel jsem Prestashop nainstalovat jako subdoménu, ale problém stejný. Na svém počítači pod Wampserverem se tento problém neobjevuje. Chyba je tedy u WEDOSU. Prosím o odstranění tohoto problému, spěchá !!!

Re: Načítání seznamu modulů

Petr Šťastný, WEDOS, 20.07.2012 21:30:43

Je nám líto, ale s tímto vám asi nepomůžeme. Live Edit neznáme a netušíme jak funguje a co mu může chybět. Nejlepší bude kontaktovat podporu PrestaShopu, resp. problém řešit v diskuzním fóru, který se PrestaShopu věnuje.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS