Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Posílání odkazů ke stažení - fórum

Kategorie: WEDOS Disk / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Stále nelze posílat odkaz z DISKU mailem?

Stanislav Náplava, 15.09.2014 16:02:23

Prosím je-li to možné o spuštění této možnosti. Vidím, že uplynul další rok a ještě to stále nejde. Děkuji

Posílání odkazů ke stažení

Kamil Teplý, 09.05.2013 10:02:24

Dobrý den,

včera jsem pořídil placenou verzi Wedos disku a jsem velmi zklamaný, že není možné posílání odkazů ke stažení. Již víte v jakém časovém rámci tuto službu doplníte?

Děkuji za odpověď.

Posílání odkazů ke stažení

jozef, 22.06.2012 09:27:13

zdravim,

chcel som sa informovat kedy asi planujete spustenie tejto sluzby.. zda sa mi to ako bomba vec.. denne riesim problem, ako zakaznikovi doruciť objemnu cenovu ponuku alebo technicku špecifikaciu, kt. sa mu nevojde do mailu.
dakujem za info!

Re: Posílání odkazů ke stažení

Petr Šťastný, WEDOS, 22.06.2012 11:24:22

Žádný termín zatím nemáme a nedokážeme ani odhadnout, kdy by to mohlo být.

jozef, 22.06.2012 12:16:57

vdaka za info, kazdopadne sa urcite posnazte! myslim, ze velmi vela pouzivatelov by tuto funkciu privitalo.. ja osobne mam momentalne len free variantu a veelmi silno uvazujem o zakupeni jednej z vyzsich verzii..

vdaka za vase skvele sluzby a prajem vela uspechov!

Petr, 24.03.2013 14:09:42

Zdravím, jak to tedy vypadá s možností posílání odkazů?

Petr Šťastný, WEDOS, 24.03.2013 14:15:34

Zatím to nevypadá nijak. Jakmile bude tato funkčnost k dispozici, budeme o tom informovat.

Petr, 24.03.2013 16:35:58

OK, já jen že to je už 9 měsícu od posledního dotazu...

Radek Macháč, 05.03.2015 15:20:23

Změnil se nějak stav?

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS