Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Řešení problémů s FTP u webhostingu' - fórum

Informace řešení potíží s FTP připojením a přenosem souborů přes FTP, obvyklé chyby

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

webFTP

Martin Záruba, 11.10.2017 11:51:42

Dobrý den, prosím o radu jak přepnout z net2ftp for the iphone na výchozí zobrazení webFTP. Děkuji za odpověď

Re: webFTP

František Hrubeš, WEDOS, 11.10.2017 11:58:46

Dobrý den,

pro nastavení výchozího vzhledu zadejte do prohlížeče následující adresu:
https://webftp.wedos.net/index.php?skin=blue

FileZilla - GnuTLS error - 15

Jan Krul, 21.06.2016 00:23:08

Dobrý den,

nemohu dosáhnout připojení na FRTP server přes FileZilla.
Hlásí mi to neustále:

Error: GnuTLS error -15: An unexpected TLS packet was received.

Děkuji za jakoukoliv pomoc.
Jan

Editace siuborů přes FTP

Svatopluk Hajzer, 22.03.2016 11:09:52

Pokud chci soubor editovat kliknu na soubr "index" upravit a otevře se mi místo zdrojového kódu jen jeden řádek HTML.Může mi někdo poradit jak dál,abych mohl stránku upravit.

Re: Editace siuborů přes FTP

Martin Dušek, WEDOS, 22.03.2016 19:25:53

Dobrý den,

pokud se připojujete pomocí webového klienta (https://webftp.wedos.net/) tak možnost editovat zobrazí zdrojový kód daného souboru. Pokud se zobrazení nedaří zkuste případně jiný internetový prohlížeč.

ssl_reuse command line client

Petr, 16.12.2015 11:02:24

Dobry den,
chtel bych se zeptat jestli nekdo znate nejaky command line FTP client ktery podporuje "SSL reuse".

Snazim se ze sveho wedos VPS s debian stable pripojit pres FTPS na wedos hostingy z duvodu zalohovani a nemuzu to porad rozchodit. Ani lftp to neumi :(

normalni FTP pripojeni funguje dobre, ale to bych pouzival nerad.

Dekuji
Petr

Čeština při zazipování složky na serveru

Lukáš, 13.10.2015 15:34:40

Dobrý den, protože kopírování velkého množství souborů z FTP do počítače je zdlouhavé, tak jsem si chtěl udělat zálohu svého webu pomocí zazipování. Ale ať použiju vaše FTP rozhraní pro zazipování složky nebo svůj PHP skript, tak české názvy souborů jsou vždy poškozené a při velkém množství souborů to nelze řešit ručním přejmenováním. Zkoušel jsem zjistit čím by to mohlo být - kódování názvu souboru je na vstupu i výstupu UTF-8. Je možné zjistit čím to je? A hlavně jak to vyřešit?

Re: Čeština při zazipování složky na serveru

David Cigánek, WEDOS, 14.10.2015 16:25:45

Dobrý den,

v našem WebFTP rozhraní podle všeho může v uvedeném případě nastat problém, aplikace si s nestandardními názvy souborů moc dobře nerozumí. Situaci prověříme a pokusíme se ji nějak zlepšit.

Co se týče zabalování v PHP, záleží na tom co použitá metoda pro archivaci umožňuje - doporučuji nahlédnout do manuálu případně se pokusit dohledat zda někdo podobný problém již neřešil.

Re: Čeština při zazipování složky na serveru

Lukáš, 14.10.2015 20:01:39

Díky za odpověď. Řešení jsem hledal v manuálu PHP i po různých fórech, ale řešení jsem se nedohledal. Zkoušel jsem různá řešení, ale nic na Vašem serveru - Linux nefungovalo. U mě na lokálu - Windows jsem problém s kódováním měl také, protože na vstupu byly názvy souborů samozřejmě ve Windows-1250, stačilo je převést na UTF-8 a uložit pomocí a addFile. U vás na serveru jsou na vstupu UTF-8, tak by je nemělo být potřeba převádět, přesto, když použiju addFile, tak se neuloží správně. Zkoušel jsem různé převody kódóvání a varianty, nic nepomohlo.

Certifikát

Martin Pokorný, 31.03.2014 11:00:49

Dobrý den,

chci se zeptat, zda Váš certifikát má otisk SHA1 0e:14:81:79:af:3f:3b:b5:2c:4c:a9:73:e7:53:f1:2f:82:29:3e:32. WinSCP mi hlásí, že máte od předminulého týdne certifikát s tímto podpisem a jestli je to OK.

Re: Certifikát

David Cigánek, WEDOS, 31.03.2014 11:58:11

Dobrý den,

ano, certifikát s SHA1 otiskem

0E:14:81:79:AF:3F:3B:B5:2C:4C:A9:73:E7:53:F1:2F:82:29:3E:32

je správný, byl jím nahrazen předchozí z důvodu expirace jeho platnosti.

upload souboru php

Bohumil Hami, 10.06.2012 20:48:01

Nejde mi upload na předchozím webu šlo vše správně zde ne
starý web http://www.delegati.kx.cz/upload.php

a tento nový http://rozhodcicl.cz/upload.php
nevím kde je chyba

Re: upload souboru php

Tomáš, 12.06.2012 16:20:19

Zkus nastavit CHMOD složky, kde se nahrávájí data na 777 tím upravíš zápis a čteni dat. zkus a potom kdyžtak napiš

Re: upload souboru php

Bohumil Hami, 12.06.2012 16:45:11

Tak to už jsem zkoušel ,ale nevím jestli to nebude zamčený v "register_globals"

Chyba 550 - filezilla

Jan Vítek, 21.04.2012 22:50:41

Dobrý den, dnes se mi stala celkem nepříjemná věc - nemohu se dostat do složky www při pokusu ji otevřít skončí připojení chybou 550 - jediné co se složkou mohu dělat je přejmenování. Otevřít, smazat, nebo zkopírovat složku nelze.
Odpověď: 331 Please specify the password.
Příkaz: PASS *************
Odpověď: 230 Login successful.
Příkaz: OPTS UTF8 ON
Odpověď: 200 Always in UTF8 mode.
Stav: Připojen
Stav: Načítání výpisu složky...
Příkaz: CWD /
Odpověď: 250 Directory successfully changed.
Příkaz: CWD www1
Odpověď: 550 Failed to change directory.
Chyba: Nezdařilo se získat výpis složky

Re: Chyba 550 - filezilla

Petr Smetana, Wedos Internet a.s., 22.04.2012 10:05:14

Dobrý den,

napište nám prosím prostřednictvím kontaktního formuláře, ať se můžeme pokusit chybu odladit.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS