Duplicita úvodní stránky - fórum

Kategorie: Programování / htaccess, mod_rewrite

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Duplicita úvodní stránky

Jakub Lopata, 21.04.2012 10:12:54

Dobrý den.
Neví někdo ze stávajících klientů hostingu wedos jak vyřešit Duplicitu úvodní stránky? Zkoušel jsem x zápisu v .htaccess, a některé i fungovali, ale pak nešli URL odkazy na webu.

Re: Duplicita úvodní stránky

antimattero, 13.05.2012 01:24:53

no zrovna řeším stejný problém, už jste to vyřešil... u mě zápis v .htacces nefungoval vůbec

Ondra, 16.07.2015 08:11:12

Mám stejný problém, když zadám:
stranka.cz, presmeruje me to na www.stranka.cz ->to je ok
data.stranka.cz (když složka data existuje (subdomains/data)) ->zobrazí obsah ciž je ok

xxx.stranka.cz (složka xxx neexistuje v subdomains/xxx)->zobrazí se obsah www, ale na subdoméně xxx.stránka.cz, což je nesmysl a duplicita pro google.

Jak toto vyřešit? Děkuji

František Hrubeš, WEDOS, 16.07.2015 08:31:31

Dobrý den,

podle Vašeho popisu předpokládám, že máte uloženy soubory webu na FTP v adresáři /www.

Tento problém by se dal vyřešit tak, že uložíte soubory webu do adresáře /www/domains/stranka.cz. Pro subdoménu data.stranka.cz uložte soubory webu do adresáře /www/domains/data.stranka.cz. V adresáři /www ponecháte pouze náš výchozí .htaccess soubor a popřípadě tam můžete vytvořit nějaký index.html soubor s informací, že zadaná subdoména neexistuje.

Při zadání [www.]stranka.cz nebo data.stranka.cz se budou načítat data z adresářů ve /www/domains/...

Pokud uživatel zadá neexistující subdoménu, budou data načtena z adresáře /www, kde můžete mít případně nějaký ten index.html s chybovou hláškou.

Pokud by jste měl s nastavením nějaké problémy, kontaktujte nás prosím prostřednictvím chatu, kde Vám operátor poradí.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS