Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Pomalé odesílání/přijímání emailů - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

WEDOS mail

David Koucký, 16.06.2012 17:16:31

Mám hosting u WEDOSu rok a jsem se službami naprosto spokojen. A to tak, že vřele doporučuji jejich služby ostatním v mém okolí. Jedinou slabinu vidím právě v mail službách. Zkoušel jsem IceWarp, ale byl dost pomalý. Přešel jsem na wemail.wedos.net, ale ani tam to není žádná sláva. Dnes je to vyloženě k vzteku. Neustále odhlašování a nedostupnost IMAP serveru. Jak už to bývá, zrovna když potřebuju vykomunikovat důležité věci. Říkám to tu sice velmi nerad, ale ještě že mám Gmail. Dnes mě opravdu drží nad vodou :)

Jinak WEDOS je z mého pohledu nejlepší hosting u nás a tak mi nedělá problém u jejich problematického mailu lehce přimhouřit oko.
Doporučuji každému mít v záloze nějaký jiný mail a WEDOSu fandím, at ty mouchy polape co možná nejdříve! ;)

Re: WEDOS mail

Petr Šťastný, WEDOS, 18.06.2012 06:05:58

Webmail IceWarpu bohužel opravdu nenabízí vysoký výkon. Většinou jede velmi svižně a na nic se nečeká, bohužel má občas své slabé chvilky a načítání zprávy může trvat několik sekund. Snažíme se problém nějak minimalizovat a řešíme to s výrobcem mailserveru.

Pomalé odesílání/přijímání emailů

mir69, 19.04.2012 12:55:25

Dobrý den, má někdo zkušenost s pomalým příchodem emailů přes Icewarp? Připadá mi velice pomalé, teď jsem si např. zkusil odeslat email ze Seznamu (ve 12:24 hod.), a stále nedorazil (je 12:55 hod.). Skryté kopie byly odeslány na můj pracovní email, na Volného, na Yahoo, všude se ukázal skoro ihned, během několika sekund.
Někdy člověk čeká na ihned odeslaný email, ale přes půl hodiny, se mi zdá trochu moc, ne?
Má někdo podobnou zkušenost,

Díky, mir69.

Re: Pomalé odesílání/přijímání emailů

Petr Šťastný, WEDOS, 19.04.2012 13:02:59

Kontaktujte prosím podporu s uvedením konkrétních informací - přesný čas odeslání, adresa odesílatele a adresa příjemce.

Re: Pomalé odesílání/přijímání emailů

mir69, 19.04.2012 13:03:46

Tak jsem se zkusil nalogovat přes : https://webmail.wedos.net/ a tam se email ukázaly ihned, čas přijetí 12:24, tedy okamžitě po odeslání.

V tomto případě je vše asi na bedrech Icewrapu, a mělo by dojít k přejmenování Icewarp na Icecrap. :-)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS