Přeregistrace kontaktu - fórum

Kategorie: Domény / CZ domény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Změna registrátora

Radek, 22.11.2013 22:37:22

Dobrý den,

potřebuji změnit držitele domény. Doména je registrována u VEDOSu.
Poslal jsem omylem vyplněnou přeregistraci na FORPSI a samozřejmě ji vrátili. Mohu ten vyplněný a ověřený formulář použít u VEDOSu?
Děkuji

Přeregistrace kontaktu

Daniel Tengler, 18.04.2012 07:17:22

Potřebuji změnit/přeregistrovat administrativní kontakt u domény, ale nějak se nedaří.
Administrativní kontakt jsem založil přes MojeID a při pokusu o zaslání autorizačního hesla získávám hlášku:
"CHYBA: Není možné zaslat autorizační heslo".

Jak tedy postupovat abych mohl změnit údaje u administrativního kontaktu, když to nelze?

Re: Přeregistrace kontaktu

Petr Šťastný, WEDOS, 18.04.2012 07:45:29

Kontakt vytvořený přes MojeID nelze přeregistrovat ani modifikovat. Musíte v této věci kontaktovat CZ.NIC, protože údaje do administrativního kontaktu byly zapsány na základě ověření vaší totožnosti.

Ale možná máte jen na mysli to, že chcete u domény vyměnit administrativní kontakt za jiný, na to máte v detailu domény ikonku na editaci nalevo od názvu toho kontaktu (nedojde k editaci obsahu tohoto kontaktu, ale na doménu se naváže kontakt jiný).

Re: Přeregistrace kontaktu

Daniel Tengler, 18.04.2012 07:51:39

Děkuji, mojeID jsem zrušil a u držitele/registrátora adm. kontaktu jsem všechny staré kontakty zrušil.
Dle Vašeho návodu jsem v administraci domény změnil adm. kontakt úspěšně.
Na whois nic.cz je již změna patrná.

Nyní bych rád odstranil neplatné kontakty z administrace a to tak, aby zůstal pouze jeden.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS