eAccelerator - open_basedir restrikce - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

re: eAccelerator - open_basedir restrikce

tomas.ch, 14.11.2013 00:09:05

Omlouvám se, že opět křísím toto téma a za sovu hloupost, ale jak se dostanu v ISP configu do příkazové řádky? a také jak se dostanu na ftp kořenových souborů abych tam mohl nakopírovat instalační zip?

co takle si to prostě opravit

Jiří Ježek, 15.02.2013 00:15:53

mi jede eaccelerator bezvadně a chyb to neháže po následující operaci.

do složky /tmp jsem si nahrál poslední zdroje tar.gz z http://eaccelerator.net/

poté jsem provedl následující sekvenci příkazů přihlášený konzolí ssh
cd /tmp
tar xvfj nazevsouborueacceleratoru.tar.gz
cd eaccelerator....atd
phpize
./configure
make
make install

konfigurační soubor /etc/php.d/eaccelerator.ini jsem nechal tak jak byl a vše jede ok.:)

eAccelerator - open_basedir restrikce

Petr Zizka, 31.03.2012 08:52:55

Zdravim,
mozna se to nekomu bude hodit. Na cerstve instalaci CentOS ISP balicku mi delal neplechu eAccelerator.

Web fungoval, ale pri kazdem "require/include" vygenerovalo PHP do error logu warning
"[warn] [client XX.XXX.XXX.XXX] mod_fcgid: stderr: PHP Warning: require(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s):"

Zda se to jasne, ale s tim rozdilem, ze pod souborem File() neni uveden zadny soubor a navic vsechna nastaveni byla nastavena dobre - tj. pozadovany soubor byl v ramci povolenych cest. Dokazete si predstavit co muselo PHP zazivat, kdyz napr. takovy wordpress ma include prikazu cca 100 na jednu stranku:)

Nakonec jsem objevil nejaky clanek, ze eAccelerator s timhle mel problemy a zjevne stale ma. Po vyrazeni eAcceleratoru je vse bez sebemensich problemu a PHP jede jako z praku.

Takze pokud se vam bez zjevne priciny plni error log s uvedenou hlaskou, zkuste vyradit eAccelerator.

P.

Re: eAccelerator - open_basedir restrikce

Mack, 25.04.2012 15:09:47

Nahraďte eAccelerator třeba APC.

Re: eAccelerator - open_basedir restrikce

Jan Rozehnal, 18.05.2012 13:13:19

Paráda, díky. Dva dny jsem hledal čím to je...Teď to běhá skvěle. Zkusím se podívat, jestli se eAccelerator nedá nějak vyštelovat, aby to běhalo i s ním.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS