Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Přihlášení do PHPmyAdmin - fórum

Kategorie: Webhosting / Databáze

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

#1045 Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru

Rudolf Štorkán, 16.09.2013 20:03:18

Tuto chybu jsem zrovna dnes řešil přes chat s podporou. Odpověď byla ať si to vyhledám v logu. Takovou technickou podporu bych také chtěl dělat. Divím se, že vůbec odpovídají. Takovou užitečnou radu je úplná škoda dávat zdarma.

Re: #1045 Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru

Luděk Janča, WEDOS, 16.09.2013 21:15:29

Dobrý den,

správa serverů není součástí podpory. Pokud máte nějaký problém se službou na vašem VPS, je diagnostika problému na vás.

viz. tento článek:
https://hosting.wedos.com/cs/webhosting/podpora.html

1045 Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru PODPRA

Michal Banom, 13.12.2017 14:30:30

TO je pravda, vobec neporadia ale absolutne.

Přihlášení do PHPmyAdmin

Michal Něnička, 09.03.2012 22:13:30

Dobrý den,

vytvořil jsem si novou databázi a nedaří se mi přihlásit k administraci pomocí PHPmyAdmin a údajů z emailu co jsem od vás obdržel. Jedná se o dočasnou chybu?

Chyba:

#1045 Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru

Re: Přihlášení do PHPmyAdmin

Ondřej Levek, 13.03.2012 21:25:10

Ta sama chyba na serveru 17. Nedostanu se do Php admina ...

Re: Přihlášení do PHPmyAdmin

Petr Šťastný, WEDOS, 14.03.2012 10:16:46

Pak zřejmě zadáváte nesprávné přihlašovací údaje. Ujistěte se, že máte správné heslo, popř. si jej znovu přes zákaznické centrum nastavte.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS