Docela velký problém - fórum

Kategorie: Domény / CZ domény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

prodloužit službu domény

Jitka Pěchulová, 19.09.2013 10:47:32

Dobrý den, dnešním dnem byla vypnuta má doména nejen s adminem, ale také s mailem. Bohužel jsem nedostala žádné informace včas, abych mohla doménu zaplatit. Důvod je ten, že jsem asi před necelým rokem změnila mailovou adresu a bohužel ji nedodala vám. Tímto se nyní v podstatě nemám jak k vám dostat pro informace ohledně prodloužení služby mé domény a mého mailu, protože nic mi ode dneška nefunguje. Děkuji za dodání informací k platbě a zaplacení služeb u vás, tímto žádám o prodloužení.
Má doména je: pechulova.cz

Děkuji za rychlé jednání

Re: prodloužit službu domény

Petr Šťastný, WEDOS, 19.09.2013 10:56:32

Toto bohužel nevyřešíme na veřejném diskuzním fóru. Kontaktujte nás prosím na on-line chatu nebo přes kontaktní formulář.

Jitka Pěchulová, 19.09.2013 14:06:22

Prosím vás nemám bohužel v provozu mail po zrušení domeny a protože mám novou mailovou adresu již necelý rok, tak se na starý již nedostanu - byl zrušen. Nemohu se tedy přihlásit u vás!!!!!Nemám login ani heslo, nefunguje mi v současné chvíli současný mail, protože jste mi vše přerušili. Pomozte mi

Petr Šťastný, WEDOS, 19.09.2013 14:08:00

Prosím obraťte se na nás přes on-line chat nebo kontaktní formulář. Ani u jednoho není přihlášení povinné.

Jitka Pěchulová, 19.09.2013 14:36:09

Bohužel neumím váš on line chat najit,nejsem zběhlá v těchto věcech a vždy to za mne dělali jiní. KOntaktní formulář po mne chtěl přihlášení. Pokusím se ještě jednou to zdolat, fakt si nevím rady.

Jitka Pěchulová, 19.09.2013 14:56:00

Nejde mi to přes Kontaktní formulář k vám odeslat, chce to po mne vždy přihlášení...prosím poraďte, jak se přihlásit na váš on-line chat, kde bychom se mohli domluvit na zaplacení domény

Daniel Dubravec, WEDOS, 19.09.2013 15:01:50

Dobrý den,

poté co otevřete ten formulář nebo chat to chce po vás přihlášení, ale hned pod tím přihlášením je modře zvýrazněný text:

Nemám zákaznický účet - pokračovat bez přihlášení

Na to stačí kliknout a pustí vás to dál.

Jitka Pěchulová, 19.09.2013 15:06:56

Ano to jsem udělala několikrát, ale hned poté mi to odepsalo: CHYBA
Pro přístup na tuto stránku se musíte nejprve přihlásit do vašeho uživatelského/zákaznického účtu

Petr Šťastný, WEDOS, 19.09.2013 15:32:37

Pošlete nám prosím tu žádost znovu s uvedením jakékoliv vaší jiné funkční e-mailové adresy, abychom s vámi měli jak komunikovat.

prodloužení domény a spuštění domény

Jitka Pěchulová, 24.09.2013 09:51:33

Dobrý den,má doména byla ve čtvrtek vypnutá z důvodu nezaplacení a změny mého mailu, viz komunikace ve čtvrtek. Včera tedy proběhla platba v ranních hodinách, kdy jste mi potvrdili zaplacení prodloužení domény. Prosím o informaci, kdy mi spustíte mé webové stránky pechulova.cz

můj nový mail: jitkapechulova@centrum.cz

Děkuji

Re: prodloužení domény a spuštění domény

Petr Šťastný, WEDOS, 24.09.2013 09:53:33

Napište nám prosím přes kontaktní formulář nebo odpovězte na naši předchozí komunikace. Toto nevyřešíme zde na veřejném diskuzním fóru.

Ztráta prihlašovacích údajů

Martina Pokorná, 18.07.2013 11:51:55

Dobrý den, poprosila by jsem Vás o pomoc.
Kamarád, který mi zadával přístup na stránky, všechny přihlašovací hesla smazal a nevím jak postupovat dál.Prosím o radu. Moc děkuji Pokorná

Re: Ztráta prihlašovacích údajů

Petr Šťastný, WEDOS, 18.07.2013 12:46:07

Nejprve si dle tohoto postupu nastavte nové heslo u zákaznického účtu:
http://kb.wedos.com/zakaznik/zapomenute-heslo.html

Po přihlášení si pak budete moci změnit všechna ztracená hesla (k FTP, databázím apod.).

Docela velký problém

David Vojta, 25.02.2012 18:02:15

Dobrý den,
Prosim vás, mam takový docela velký problém. Potřeboval bych nutnou pomoc. Založil jsem si vlastní doménu. Jméno domény MĚLO být www.hodinovymanzelpt.cz. Jenže dnes jsem zjistil, že tam mam chybu a je tam napsáno www.hodinovyMAZELpt.cz. Já vím je to docela vtipné :D u nás se tomu smála celá rodina. :D potřeboval bych to nějak změnit. Je to vůbec možné, nebo musim vytvořit novou doménu? Moc děkuji za rady :)

Re: Docela velký problém

Jan Jurík, WEDOS, 25.02.2012 18:07:10

Dobrý den,
bohužel doménu nelze přejmenovat po její aktivaci. Je potřeba si případně zaregistrovat novou doménu ve správném tvaru.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS