VPS Wedos, Cron, XML skript - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

VPS Wedos, Cron, XML skript

Jan Pokorný, 10.02.2012 18:41:58

Dobrý den,
omlouvám se za duplicitu s Webtrhem, ale až nyní mě napadlo to dát i sem a myslím, že je vhodnější, když informace týkající se Wedosu (pokud se zde něco zajímavého objeví), budou na webu Wedosu.

Zakoupil jsem VPS Wedos s CentOS.
Potřeboval bych pomoct s několika věcmi, ještě lépe bych je chtěl naučit.

1/ V administraci nastavím Cron úlohu, která spouští URL (skript) a nic se neděje. Přitom když to spustím ručně, tak skript v pořádku proběhne. Tady bych tedy potřeboval vysvětlit co dělám špatně nebo kde ještě co donastavit.

2/ Některé skripty běží velmi dlouho. Snažil jsem se zvednout vše možné v php.ini (v tom hlavním, který asi platí pro celý server). Dal jsem tam hodnoty jako max_execution_time=1200, maximální velikost souboru pro upload 30M, memory limit 256 nebo i 512M atd.
Vždy (někdy) když ale skript spustím, tak skončí na 500 Internal Server Error, třeba po několika minutách.
Zde bych tedy potřeboval pomoci s nastavením parametrů serveru, případně doladit skript, aby končil vždy úspěchem. (jedná se o XML import)

3/ Po přesunu z hostingu Savana se mi v logu objevují většinou hlášky typu:
PHP Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client1/web9/web:/var/www/clients/client1/web9/tmp:/var/www/spodnipradlo.biz/web:/srv/www/spodnipradlo.biz/web:/usr/share/php5:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin) in /var/www/clients/client1/web9/web/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_template.php on line 433

nebo

PHP Warning: include(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client1/web9/web:/var/www/clients/client1/web9/tmp:/var/www/spodnipradlo.biz/web:/srv/www/spodnipradlo.biz/web:/usr/share/php5:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin) in /var/www/clients/client1/web9/web/tools/smarty/Smarty.class.php on line 803.

Takový log má potom 80MB. Takže nevím jestli to raději celé nepřeinstalovat a nezačít znovu.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS