Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

domainkey v DNS záznamech - fórum

Kategorie: DNS

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

domainkey v DNS záznamech

Martin Kopta, 01.02.2012 01:37:04

Dobrý den,

snažím se zadat do záznamů DNS klíč pro hodnotu domainkey podle návodu z Google Apps, ale webové rozhraní tvrdošíně odmítá přijmout moje zadání s chybovou hláškou chybné zadání názvu.

Máte s tím někdo zkušenost, nevíte, jak na to?

Hodnota, kterou se snažím zadat:

google._domainkey 1800 TXT "v=DKIM1; k=rsa; p=MIGfMA0GCSqGSIb3DQEBAQUAA4GNADCBiQKBgQC8ktwBMwkMhFvI1CiPIaRw5ClEbEy92GcHgdxNDEy6Q673aOMTgRCRaf12j4DsVYMs+iShT6a1ylDSJPmv6XitcGdttrfUgHhqgGRsBwp9ujOMWqgAFxk9h5u9UEOXBXauH9tnBXTAzdLxhwmWWkgt13J2HGgy4QGmHknQxtrgCwIDAQAB"

Stejná hodnota doteď bez problémů fungovala v DNS záznamech u Nethostu.

Re: domainkey v DNS záznamech

Jan Jurík, WEDOS, 01.02.2012 01:43:53

Dobrý večer,
kontaktujte prosím technickou podporu. Tam Vám pomohou daný záznam bez problémů nastavit.

Re: domainkey v DNS záznamech

Martin Hynek, 03.02.2012 18:32:45

Zdravím, tohle už jsem tu řešil, bohužel podpora nebyla mi přesně říct jak to nastavit, tak jsem se chvíli hrabal v googlu a pak to našel.
Normálně vyplňte jako název google._domainkey , TTL můžete nechat, typ vyberte txt a ten klíč do položky data, celý tzn tam bude "v=DKIM1; k=rsa; p=MIGfMA0GCSqGSIb3DQEBAQUAA4GN .... atd atd ...

:)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS