Diskuze ke článku 'Vytvoření nového webhostingu na CentOS 6.0 ISP' - fórum

foto (6)
Návod jak si zprovoznit v ISPConfigu 3 používaném na našich VPS Debian ISP webhosting, FTP, databázi a maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Zkusl někdo přeinstalovat na Debian 8 ISP

RM, 06.08.2015 09:04:17

Po přeinstalování Debian 6 ISP na Debian 8 ISP přišel email s přístupy.

Probém je, že myphpadmin ani ISPConfig nejedou přihlásit pomocí hesel, které přišly.

Po delším zkoumání jsem zjistil, že myphpadmin má nastaveno heslo a přihlašovací jméno s úplně jinými údaji v configu.

Po přihlášení s těmito údaji do databáze jsem zjistil, že ispconfig vůbec není v databázi nainstalován, což chápu. Nemá platné přihlašovací údaje do databáze, tak má problém, že to tam nezapsal.

Má někdo zkušenost, jak to vyřešit.

PS: Už jsem to po druhé přeinstaloval a výsledek je pořád stejný.

Re: Zkusl někdo přeinstalovat na Debian 8 ISP

Jakub Dibala, WEDOS, 06.08.2015 09:42:24

Dobrý den,

stejný problém jsme s pár zákazníky již řešili. Můžete nás prosím kontaktovat autorizovaně přes kontaktní formulář zde: https://hosting.wedos.com/cs/cform.html a poslat nám přístupové údaje? Problém se snažíme řešit. Děkujeme za pochopení.

Subdoména

Roman Pospíšilík, 23.07.2014 14:10:43

Dobrý den, jak lze vytvořit novou subdoménu, která by měla adresář uvnitř hlavní domény? Aby tam mohli přistupovat skripty a nemusel mít pro každou subdoménu nové FTP přihlášení.
(Debian 6.0 ISP)
Děkuji

Re: Subdoména

Roman Pospíšilík, 23.07.2014 14:54:21

Tak už jsem na to přišel.
Příklad pro vytvoření subdomény m.domain.cz
-------------------------
Subdoména pro webovou stránku
Host m
Doména domain.cz
Typ přesměrování žádný příznak
Cesta přesměrování /m/
Aktivní x

pripojeni pres mysql_pcconnect

Marek Novotný, 02.07.2014 13:30:44

Dobry den,
dekuji za navod, jasne strucne, vse jsem rozbehl hladce.
Problem je pokud se chci k databazi prihlasit pres php funkci mysql_pcconnect. Pokud zavolam funkci mysql_pcconnect(185.x.xxx.xxx,c1uzivatel,mojeheslo) dostanu "false" jako server mam zadanou moji vps adresu. Pokud se pokusim prihlasit do database pres phpmyadmin je vse "vporadku".

prosim netusite kde by mohl byt problem? dekuji za pripadne "natuknuti".

Re: pripojeni pres mysql_pcconnect

Roman Pospíšilík, 23.07.2014 14:30:44

Zdravím, zkuste místo IP zadat localhost.

adresa k webu domény

Jakub Pilař, 31.07.2013 21:19:22

Dobrý den,

když následně nahraji webové soubory na ftp do složky web.

Jak se na tento web dostanu, abych si jej prohlédl?

Děkuji za odpověď

Re: adresa k webu domény

Petr Smetana, WEDOS, 01.08.2013 08:22:04

Dobrý den,

nasměrujete si A záznamy domény na IP daného VPS.

nefunkční emaily

Petr Novák, 16.04.2013 14:29:51

Při vytvoření emailové schránky v instalaci Debian 6.0 ISP nejsou doručovány ani přijímány žádné emaily.
Nastavení provedeno dle http://kb.wedos.com/a/255/vytvoreni-noveho-webhostingu-na-debian-6-0-isp.html
Nevíte někdo co s tím?
Díky :-)

Re: nefunkční emaily

Petr Šťastný, WEDOS, 16.04.2013 14:48:42

Zkontrolujte si systémové logy - zejména /var/log/maillog a /var/log/messages. Tam uvidíte co se s e-maily děje nebo neděje.

Re: nefunkční emaily

Petr Novák, 16.04.2013 15:18:00

ve var/log/ jsou pouze acces.log, error.log, webalizer.conf a pristupy za poslednich par dni. mailog a messages tam neni

Petr Janáček

m4recek, 29.01.2013 20:47:50

Zdravim, mame rovnaky problem s ISP config a centos ako Petr Janáček. Jeden den pripojenie cez imap ide a na druhy nie. Bez zmien v konfiguracii alebo emailovych schrankach (pripojenie cez webmail funguje).

Mozte poradit v com moze byt problem?

Nefunkční mail na Cent OS ISP VPS serveru

Petr Janáček, 30.12.2012 12:11:58

Prosim o radu maily mi normálně fungovali ale zničeho nic to fungovat přestalo nic jsem neměnil a po kontrole jsem si jist že je vše nastaveno spravně a přesto to nefunguje. Prosim o nějakéu radu co bud dělám špatně popř. co jsem přehlédl. Předem děkuji.

nejde email

JIRI ŽUJIČ, 29.09.2012 09:33:15

Dobry den, dokazal by nekdo poradit ohledne nefunkcniho emailu ? vse nastaveno, ale v rozhrani webmailu je schranka prazdna a tedy i outlook nic nestahuje. Nicmene ve statistice emailu na ISPConfig vidim, ze tam jsou schranky zaplnene... pomoc :)

403 Forbidden dokud nerestartuje Apache

luci, 14.09.2012 05:25:45

Jen poznámka:
po vytvoření webhostingu mi to pořád házelo chybu 403 Forbidden při pokusu nahrát defaultní stránku té domény. Napadlo mě zkusit v ISPconfigu jít na System > Server Config > vmXXXX.wedos.net > Web panel a dát "Save" (jenom klik na tlačítko beze změny vyplněných hodnot).
Pak už stránky šlapou jak mají. (Pravděpodobně to způsobí restart Apache a tím aplikování nastavení nového webhostu).

Folder - Folder user

Radek, 27.01.2012 18:59:45

K čemu je dobrá tato volba v ISP config, k čemu se dá využít?

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS