Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

nezobrazuje se žádný nainstalovaný textový editor v joomle - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / Joomla

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

nezobrazuje se žádný nainstalovaný textový editor v joomle

Leoš Nejerál, 08.01.2012 21:28:07

Dobrý den,

mám potíž se zobrazením nového textového editoru v Joomle. Základní textový editor funguje pez problémů. Jakýkoliv jiný nový editor ale nejde. Instalace proběhne v pořádku ale když ho zvolím v nastavení tak při vytváření nového článku chybí tabulka s tlačítky.
V základním editoru nelze vybrat např. velikost písma atd.

Zkoušel jsem už všechno možný, jiný template, nastavení, 6 různých editorů - JoomlaCK, Artof editor, CKEditor atd. ale ani jeden nefunguje. Vymazat .htaccess soubor jak je psáno na C4 stránce.
Přeinstalování, přepsání souborů přes FTP. Nic nefunguje.

Dokonce jsem zjistil že i některé další komponenty či moduly nefungují jak mají. Ani v jiných prohlížečích to nefunguje.

Joomla verze je 1.5.25 stable
Verze PHP: 5.3.8
Verze databáze: 5.5.18

Děkuji za brzkou odpověď

Re: nezobrazuje se žádný nainstalovaný textový editor v joomle

Leoš Nejerál, 08.01.2012 22:03:49

Tak jsem v nastaveni zásuvných modulů v TinyMCE editoru nastavil funkčnost na rozšířený. Nevěděl jsem že to jde i takto. Teď je tam daleko více možností a vše funguje. :-)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS