Žádost o vyplacení provize - fórum

Kategorie: Provizní systém / Nápady & vylepšení

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Žádost o vyplacení provize

Karel Brichta, 05.01.2012 11:05:07

Dobrý den.
Chtěl bych se informovat, jestli by nešlo odesílat podepsané žádosti o vyplacení provize jednoduše scan kopii prostřednictvím emailu. Myslím, že v případě větších provozovatelů stránek, kdy objednávky jsou vyšší, třeba i o hodně vyšší provize, běhat pořád na poštu....Nejde mi o pohodlí, spíše mi jde o jednoduchost.
Děkuji za odpověď

Re: Žádost o vyplacení provize

Petr Šťastný, WEDOS, 05.01.2012 11:10:28

Pokud máte hodně z provizí, měl byste na to mít živnost a vystavovat nám faktury, ty nám lze posílat elektronicky.

Michal Kolesa, 16.08.2013 18:10:56

Od jaké částky je nutná živnost ?

Já jsem se do provizního programu zapojil, hlavně proto, abych Vám na svém webu a budoucích webech dělal reklamu a aby mi to vydělalo na hosting a doménu na další rok.

Nikoliv jako hlavní výdělečná činnost.

Pokud by mě to začalo vydělávat až moc, tak bych to raději "ukončil" - Odstranil provizní odkaz/plochu z webu, abych se nedostal do konfliktu se zákonem.

Mám invalidní důchod 3. stupeň a mám v papírech, že nejsem schopen VÝĎELČNÉ ČINNOSTI ani za zcela mimořádných podmínek, tak ID + živnost by byl asi problém.

Petr Šťastný, WEDOS, 16.08.2013 18:14:53

Mít živnost, platit daň z příjmu a podávat daňové přiznání byste měl v případě, že vaše příjmy přesáhnou 15000 Kč v roce. Jinak to bude neoprávněné podnikání.

Vaše specifickou situaci byste musel řešit s nějakým daňovým poradcem.

Michal Kolesa, 16.08.2013 18:27:48

Díky

takové pálky se teda neobávám.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS