Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Problém po přesunu ze subdomény - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / WordPress

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Problém po přesunu ze subdomény

Pavel Trávníček, 04.01.2012 11:28:18

Zdravím,

vytvářel jsem webové stránky na subdoméně, aby jejich tvorba nijak neohrozila stránky původní. Až byly hotové, přesunul jsem je na www dle návodu wordpressu (http://codex.wordpress.org/Giving_WordPress_Its_Own_Directory - Using a pre-existing subdirectory install). Vše se podařilo, jen přestal fungovat plugin Ajax Event Calendar. Události zadávat jsou, v administraci vše funguje. Na samotném webu se události načtou, ale nejdou rozkliknout, stále se načítají. Stejný problém je i u widgetu.

1.) Nemáte někdo prosím podobnou zkušenost? Počítám, že by se to snad dalo někde přepsat v souborech k pluginu, ale to jsem zatím nenašel.
2.) Je možné adresář s webem novým i starým nějak jednoduše na webhostingu sločit do jednoho adresáře?
3.) Je možné nějak nastavit, aby se prohodila subdoména a hlavním adresářem www?

Rád bych se totiž vyhnul přeinstalaci wordpressu a se všemi strastmi s tím spojenými jako zálohy a obnovy databáze...

Díky za případné rady.

Re: Problém po přesunu ze subdomény

Vladimír Gajdoš, 06.02.2012 16:50:28

Zkusil bych reinstalovat plugin Ajax Event Calendar je dost možné že tento plugin pracuje ze starými hodnotami a proto to nejde.

Nezapomeň nejdřív zálohovat. ;-)

Re: Problém po přesunu ze subdomény

Pavel Trávníček, 06.02.2012 16:59:27

jo, zkoušel, i novou instalaci. Počítám, že naprogramování pluginu nepočítá s tím, že by data mohla být na nějaké subdoméně. Administraci jsem přesunul na www, jak je web a všechno funguje ok.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS