Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

No input file specified - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

No input file specified

David Lahuta, 17.12.2011 22:39:21

Dobrý den,
přenesl jsem své stránky na váš hosting, nastavil configy, nahrál databázi atp. při prvním testu mi to začalo všude házet chybi v .php souborech, například ve scriptu na login mi to píše "No input file specified." ve scriptu na odhlášení zase "Cannot modify header information - headers already sent by....." nevím jestli je to chybou v mých stránkách, nebo ve vašem serveru, ale rozhodně by mne potěšilo jejich vyřešení. prosím o radu :) děkuji :)

Re: No input file specified

David Lahuta, 17.12.2011 22:47:37

Defakto mi nefunguje ani jeden php script :) pořád si na něco stěžují :) neřešitelného :)

Re: No input file specified

Petr Šťastný, WEDOS, 18.12.2011 19:51:52

Pravděpodobně máte nějaké chybné pravidlo v htaccessu, které přepisuje URL na neexistující PHP soubor.

Druhá chyba může být následkem jiných PHP varování nebo to může být tímto:
http://kb.wedos.com/a/244/pspad-problem-se-soubory-v-utf-8.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS