Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

ISP Config - reset hesla - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

ISP Config - reset hesla

Branislav, 12.12.2011 14:57:00

Mam problém s prihlásením sa k mojmu VSP. Od p. Smetanu som obdrzal nalsedovnu spravu, ktorej akosi celkom nerozumiem.

Dobrý den,
předpokládáme, že se Vám s velkou pravděpodobností sesypala nějaká mysql tabulka. Stává se to při neočekávaném vypnutí služeb (pád služby v rámci přetěžování VPS, násilné vypnutí/ restart z klientské administrace). Obnovení na kliknutí neexistuje. Pokus chcete může se Vám na to v rámci placené technické podpory podívat technik.
S přáním hezkého dne,
Petr Smetana

Potreboval by som radu, co potrebujeme urobit, ako sa prihlasit k svojmu uctu. WEDOS je ochotne pomoct len za poplatky.

Re: ISP Config - reset hesla

Branislav, 12.12.2011 15:42:57

odpovedat mozete aj na trust.bc@googlemail.com
dakujem

Re: ISP Config - reset hesla

Alois, 21.11.2012 16:51:25

stalo se mi to same kdyz jsem restartoval server a byl jsem pritom prihlaseni v ISPConfigu tak se pokroutila tabulka "sys_session" v databazi "dbispconfig" tak jsem ji naimportoval znovu ze zalohy a uz to funguje jak ma,...

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS