IMAP, SMTP, MySQL - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

IMAP, SMTP, MySQL

Martin Štěpánek, 06.12.2011 15:02:54

Dobrý deň.
Nedávno som si zakúpil VPS s OS Fedora 14 ISP.
Po niekoľkých hodinách som prišiel nato čo a ako funguje. Som totiž takmer nováčik s VPSkom.

Ale v určitej časti som narazil na problém. Pri VPS býva väčšinou ako IMAP, SMTP alebo MySQL IP adresa VPSka. Neviem prečo ale v tomto prípade to tak nieje. Pomôže mi prosím niekto ako zistiť adresy týchto služieb.

Re: IMAP, SMTP, MySQL

Petr Smetana, WEDOS, 06.12.2011 15:08:50

Dobrý den,
adresou těchto služeb je IP VPS. Nemáte vypnutý některý z démonů pro poštu? Běží vám služby na správných portech? Přihlašujete se se správnými přihlašovacími údaji?

Martin Štěpánek, 06.12.2011 15:15:18

E-maili mi fungujú, všetko je v nich ok a bez problémov.
Len problém je v tom, že keď si idem nainštalovať nového mail klienta na server tak si to žiada SMTP a IMAP adresu. IP adresa nefunguje, localhost taktiež a neviem ako zistiť čo tam dať.
A k MySQL. Administrácia ISPconfig sa nedokáže spojiť s MySQL, ale vytvárať si DB v phpMyAdmin mi nerobí problém.
Ale keď som si išiel nainštalovať Wordpress tak mi tam nefungovala žiadna adresa MySQL. Od IP, cez localhost až po najrôznejšie adresy ktoré to mohli byť, mi nič nefungovalo.

Petr Smetana, WEDOS, 06.12.2011 15:31:23

Napište nám prosím skrze kontaktní formulář. Tento problém nikdo z našich klientů nehlásil. Poku ho opravdu máte bude s největší pravděpodobností třeba zásah placené technické podpory.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS