pomalé FTP download/upload - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

pomalé FTP download/upload

Ondřej Ž, 04.12.2011 12:28:26

Dobrý den,
mám problém na VPS, je tam předinstalována Fedora a balíček webových služeb. Je tam nějaký problém s rychlostí. Pokud něco stahuji z (s)FTP, je to rychlostí stabilně 83 Kb/s (nomrální ftp o něco rychleji, ale max do 200 kb/s)(ostatní ftp umístěná jinde adpod 900 kb/s). Pokud nahrávám, je to v rozmezí 80-400 Kb/s ale nikdy více. Pokud generuji SQL pomocí phpMyAdmina, tak je rychlost opět kolem 80 Kb/s. Přitom když jsem zkoušel server zatížit ze zahraničí, bandrwitch tam byl bez problému 7.2 mb/s. Čím to může být způsobeno? 2x2.13 ghz, 2 GB RAM.

Děkuji

Re: pomalé FTP download/upload

Ondřej Ž, 04.12.2011 13:13:57

Stejně pomalé se to zdá být pro klienty (taky kolem 80kb/s - pro každého). Konektivita, něco špatně nakonfigurované, disk?

Re: pomalé FTP download/upload

Petr Smetana, Wedos Internet a.s., 04.12.2011 14:27:11

Dobrý den,
koukal jsem se na grafy toků na síti, stav IO i zatížení procesoru na hypervizoru. Všude je více než 80% rezerva. Zkuste si nainstalovat munin a stav sledovat. Když se ozvete přes kontaktní formulář, můžeme výsledky zkonzultovat a pokud to bude možné, nalézt řešení.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS