Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Vrácení peněz za hosting - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Vrácení peněz za hosting

Josef Prchla, 16.11.2011 16:44:10

Dobrý den,

jak již název tématu napovídá chtěl bych vrátit peníze za webhosting k doméně fknovesady.eu. Možná název vypovídá že nejsem spokojený s doménovým portálem wedos.com. Opak je ale pravdou. Vrácení peněz bych chtěl, protože jsem webhosting kupoval pro jeden tým. Vše sem nakoupil a vše bylo také OK, jenže do dnešní doby sem za to nedostal zaplaceno a chci Vás poprosit jestli by nešlo vrácení peněz. Např. 200kč z původní částky. Webhosting sem kupoval přes službu Gopay(jestli se takhle nazýva ta služba platící přes teminály sazky) a platil jsem 370kč. Chtěl bych tedy vrátit peníze a doufám že mi bude vyhověno.

Přeji pěkný středeční večer,
Josef Prchla

Re: Vrácení peněz za hosting

Petr Šťastný, WEDOS, 16.11.2011 16:48:29

Podobné věci prosím řešte přes kontaktní formulář, nikoliv přes veřejné diskuzní fórum. Děkuji.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS