Diskuze ke článku 'E-mailový klient Mozilla Thunderbird' - fórum

Nastavení e-mailového klienta Mozilla Thunderbird pro přijímání pošty pomocí protokolů POP a IMAP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Složka

Karel Poslední, 07.12.2017 11:48:43

Vytvořil jsem si v účtu GMAIL Doručená pošta složku ARCHIV a nemohu ji smazat. Složky vytvořené v jiných účtech jdou smazat.
Děkuji za pomoc.

Re: Složka

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 07.12.2017 15:19:12

Dobrý den,

podobný problémy by jste měl spíš řešit s podporou gmailu, z naší strany s tím nemůžeme nic dělat.

Odeslání jednoho emailu na více adres - skrytě

Filip, 23.10.2017 12:46:32

Chtěl bych prosím vás poradit. Potřebuji odeslat jeden stejný email na několik (cca 500) adres z adresáře, ale nechtěl bych, aby všichni viděli komu jsem email posílal. Jde to nějak prosím? Nemohu na to přijít.
Děkuji za radu.
Zdravím
Filip

Re: Odeslání jednoho emailu na více adres - skrytě

Roman Mondek, WEDOS, 25.10.2017 07:09:33

Dobrý den,

pomoci by mohl tento článek.
https://www.zive.cz/poradna/odeslani-hromadneho-emailu-se-skrytymi-prijemci/sc-20-cq-453316/?consultanswers=1

Filip, 25.10.2017 09:00:08

Dobrý den.
Článek sice nepomohl, ale nevadí, už jsem na to přišlel takovou oklikou, jak to udělat.
Děkuji.
S pozdravem
Filip

zizi, 08.11.2017 08:17:18

Psát adresáty do kolonek skrytá kopie

poštovní klient MT nenačte e-maily

Dimitris, 14.08.2017 19:49:55

Po několikaletém bezproblémovém užívání MT se něco pokazilo kolem 10.8.2017 a po aktivaci MT se zobrazuje okno s textem:

"Odesílání hesla pro uživatele xxxx@xxxx.cz nebylo úspěšné. Poštovní server pop.gmail.com zaslal odpověď: Temporary system problem. Please try again later."

Smazání hesla a znovu jeho zadání v MT nepomohlo ale po zadání stejného hesla přímo na uvedeném poštovním serveru jsou e-maily dostupné.

Děkuji za radu

Thunderbird

Michal, 26.07.2017 10:02:29

Dobrý den potřeboval bych pomoci. Nemohu najít sožky Koncepty, Spam, Koš atd. Nevím kam se tyto složky poděly pokud někdo zvás by mi mohl poradit byl bych mu moc vděčný děkuji.

Re: Thunderbird

Pavel Hintermuller, WEDOS, 26.07.2017 12:17:01

Dobrý den,

napište nám prosím přes chat nebo kontaktní formulář. Kolegové od Vás zjistí detaily a předají na prověření technikům.

Re: Thunderbird

Vladimír Citorík, 22.09.2017 16:44:27

Dobrý den, mám úplně stejný problém. Už jste to nějak vyřešily? Prosím napište na vladimir.citorik@okcit.cz
Předem moc děkuji

vypršelo spojení

Miluska, 03.06.2017 18:03:54

Dobrý den, mám e-mail na thunderbird a cca 2 roky plus minus docela dobře fungoval -občas zlobilo ukládání odchozí pošty do odeslané, občas zlobilo připojení, ale nyní, po proběhlé aktualizaci PC a po proběhlé aktualizaci thuderbirdu poštu nemůžu načíst :-(. Pořád mi to hlásí, že spojení se serverem vypršelo. Když provedu restart thunderbirdu, tak se pošta sice načte, ale zase není vidět obsah nebo přílohy a přijde to s velkým zpožděním. Jinak odchozí pošta funguje - e-maily odesílat můžu, ale vždy to hodí chbové hlášení, že je problém s ukládáním pošty do odeslané a musím odkliknout opakovaný pokus o uložení a pak se teprve pošta uloží a občas se odešle 2x. Můžete mi prosím poradit, co s tím? Předem děkuji. M.V.

Re: vypršelo spojení

Filip Oliva - WEDOS, 05.06.2017 02:10:18

Dobrý den,

kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo chat, zkusíme se na to podívat.

Re: vypršelo spojení

Peter, 14.06.2017 15:34:00

Mám taký istý problém. Používam thunderbird roky a teraz po aktualizácii mi ukazuje, že spojenie so serverom imap.google.com vyprašalo. Po odstránení poštového účtu sa následne nepodarilo nakonfigurovať existujúci účet gmail. Vypisovalo chybu "neplatné meno alebo heslo" napriek tomu, že všetko bolo správne zadané. Prezrel som všetky možné nastavenia IMAP účtu google a nič nepomohlo. Mám povolené odosielanie IMAP, taktiež mám povolené používanie menej bezpečných aplikácií. Taktiež som overil aj moje zariadenie.

Emaily

ML, 20.05.2017 11:13:15

Dobrý den,

potřebuji si zálohovat emaily z gmailu. Stáhla jsems i tedy Thunderbird a emaily z gmailu se mi tam již zobrazují. Když teď teď zruším účet u gmail, zůstanou mi tam či se odsud odsraní?

Potřebovala bych je v tom Thunderbirdu ponechat, jak na to prosím? Případně dají se z toho potom nahrát zpět na Gmail?

Děkuji Vám

Re: Emaily

Michal Stanke, 20.05.2017 11:33:52

Dobrý den.

Pro stažení a zálohování zpráv do Thunderbirdu je nejlepší je překopírovat z účtu do Místních složek, které jsou uloženy přímo na počítači. Pokud je budete někdy chtít přesunout do jiného účtu tak, aby byly vidět i přes web (třeba mail.google.com), postup je obdobný jako zde https://support.mozilla.org/cs/kb/presouvani-dat-thunderbirdu-na-novy-pocitac

Za Mozilla.cz
Michal Stanke

ML, 20.05.2017 12:49:06

Děkuji Vám za odpověď. Moc tomu zatím nerozumím.

Pokud jsem se tedy do Thunderbirdu přihlásila pod svým gmailem a stáhly se mi tam moje e-maily, musím je tedy ještě někam migrivat či zálohivat, aby mi zůstal v případě, že si účet na google.mail zruším?

Děkuji

Michal Stanke, 20.05.2017 13:00:48

Nejdříve si prosím zkontrolujte, že v Thunderbirdu vidíte všechnu poštu jako v Gmailu - stejné složky atp.

Pokud ano, zkopírujte si všechny zprávy v Thunderbirdu do "Místní složky", které najdete v levém sloupci s účtem a složkami úplně dole. Tím si zajistíte, že si Thunderbird uloží kopii všech zpráv na pevném disku vašeho počítače a smazání Gmailu na ně nebude mít vliv.

ML, 20.05.2017 13:22:46

Děkuji, jediné co nevidím, je Odeslaná pošta u jednoho z emailů.
Dále v Místní složky mám pouze Koš a Pošta k Odeslání a nevidím tam žádnou jinou možnost, kam uložit kopii.

Michal Stanke, 20.05.2017 13:46:14

Místní složky si můžete vytvářet vlastní po kliknutí pravým tlačítkem myši.

Pokud někde nevidíte odeslanou poštu nebo jiné složky, asi máte nastavený přístup přes protokol POP3. Ten nevidí nic jiného než doručenou poštu. Abyste v Thunderbirdu měla všechnu poštu, je potřeba použít protokol IMAP (nastavení viz https://support.mozilla.org/cs/kb/thunderbird-sluzba-gmail).

ML, 20.05.2017 16:55:00

Děkuji Vám za odpovědi. Ještě jeden dotaz, jak prosím hromadně zkopíruji všechny zprávy do Místní složky? Jde mi to pouze po jedné.

Michal Stanke, 20.05.2017 16:56:25

Otevřete složku, stiskněte Ctrl+A, klepněte pravým tlačítkem myši do seznamu zpráv a v kontextové nabídce Kopírovat do.

ML, 20.05.2017 21:07:55

Skvělé, děkuji. A pokud mám v gmailu více složek, musím udělat i více Místních složek či to mohu nakopírovat do té jedné a ono se mi to potom rozsložkuje?

Ještě prosím, nemohu v PC najít, kde mám na disku tu vytvořenou Místní složku?

Ukládání odeslané pošty

Vítězslav Ferko, 12.05.2017 12:54:36

Dobrý den, z článku jsem zcela nepochopil, zda ukládání odesílané pošty souvisí s výběrem POP3/IMAP. Lze tedy klienta nastavit tak, aby se odesílaná pošta na serveru ukládala a byla tak dostupná z webového rozhraní roundcube?

Re: Ukládání odeslané pošty

Roman Mondek, WEDOS, 12.05.2017 13:25:22

Dobrý den,

ano, souvisí. Odeslaná pošta se na server synchronizuje pouze, pokud používáte IMAP. Dále ještě může Váš e-mailový klient používat rozdílné složky, to by šlo nastavit v Roundcube.

Vítězslav Ferko, 12.05.2017 14:19:49

Děkuji za tip. IMAP právě používám, ale odeslanou poštu jsem neviděl. (Vlastně jsem neviděl ani přijatou zprávu ve druhé schránce - to bylo kvůli označení jako spam a nastavení SPF - toto jsem již vyřešil.)

Nyní tedy vidím všechny mé odeslané zprávy v roundcube ve třech složkách "Odeslané", "Outbox" a "Sent Items". Lze je nějak spojit/nebo co jste myslel tím nastavením v Roundcube? Děkuji ještě jednou

Roman Mondek, WEDOS, 12.05.2017 14:42:25

Dobrý den,

spíše je třeba si složky sjednotit. Zda změníte složku pro odeslané zprávy ve vašem klientovi nebo v Roundcube už je na Vás.

Android nastavení

Stepan, 06.01.2017 09:02:50

Dobrý den,

zakoupil jsem Samsung a snažím se marně nastavit účet pro Wedos email. Manuál výše nemohu využít. V nabídce accounts mám Dropbox, Exchange, google, Messenger, Office, Skype atd. Tzn. že chybí možnost přidání ,,nového,, účtu, jak je tomu normálně u iOS.
Poradíte mi jak řešit? Následné zadání serverů atd. už vidím jako legraci, pouze nevím kam jej zadat. Předpokládám, že u Vás Android někdo používá a již řešil...
Děkuji

Re: Android nastavení

Konstantin Dvorakovsky, 06.01.2017 09:40:05

Dobrý den,

zkuste se zeptat v prodejně kde jste si koupil vaše zařízení, resp. najít návod na nastavení pošty dle nějakého manuálu k vašemu telefonu. My nejsme podpora Samsungu ani Androidu, jediné co vám můžeme poskytnout je návod na nastavení outlooku a thunderbirdu, nastavení pro ostatní mail klienty je v podstatě stejné, nezáleží na tom jestli je to mac nebo android.

https://kb.wedos.com/cs/emaily/outlook-2007-2010.html
https://kb.wedos.com/cs/emaily/mozilla-thunderbird.html

Re: Android nastavení

Aleš, 05.08.2017 22:35:56

před pár dny jsem s nastavením emailu v Androidu bojoval, co jsem zkoušel, tak není problém s nastavením v aplikaci Gmail, alternativní emailoví klienti (od Samsungu, LG, ...) s tím mají větší či menší problémy

nakonec jsem si napsal krátký obrázkový návod, kdyby to snad někomu pomohlo, tak sem dávám odkaz na stránku http://www.aldacerny.cz/2017/07/nastaveni-emailu-od-spolecnosti-wedos-v-androidu/

odesílání pošty

Petr Pospíšil, 09.07.2016 10:56:34

Nějakým způsobem jsem si vymazal lištu pošty pro odesílání.
Když chci odpovědět na email, zadám odpovědět a dostanu se na stránku, kde můžu psát ale chybí mi vrchní lišta s tlačítkem "odeslat"

Prosím o odpověď přímo na email
petr4505@email.cz

Re: odesílání pošty

Michal Stanke, 15.07.2016 16:56:32

S problémy s Thunderbirdem je nejlepší se obrátit rovnou na https://support.mozilla.org/cs/.

nastavení v aplikace Mail na OSx

Matěj Šebek, 30.05.2016 20:28:51

Dobrý den,

nedaří se mi nastavit účet v aplikaci MAIL na OSx. POP i SMTP servery jsou nastaveny, adresy, šifrování, porty, uživalteské jméno a heslo konkrétního účtu. Je ještě něco, co je třeba nastavit? U ostatních služeb emailů mi vše funguje. Děkuji.

Matěj Šebek

Re: nastavení v aplikace Mail na OSx

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 31.05.2016 08:05:10

Dobrý den,

zkuste to dle návodu https://kb.wedos.com/cs/emaily/mail-os-x.html

Případně zašlete obrázky s tím jak to máte nastavené přes kontaktní formulář https://hosting.wedos.com/cs/cform.html

Synchronizace štítků

Roman Šišák, 27.01.2016 12:18:59

Dobrý den,

nefunguje mi synchronizace barevných štítků.
Podporuje Wedos IMAP tuto funkci? Nebo je potřeba nějaké nastavení.
Děkuji

Re: Synchronizace štítků

Roman Šišák, 08.02.2016 09:17:05

Vyřešeno :o)

Re: Synchronizace štítků

Petr Stefek, 20.09.2016 14:47:18

jak jste vyresil? Mam stejny problem. Petr St

Autoconfiguration

Michal Stanke, 03.07.2015 01:57:08

Nestálo by za to zřídit autoconfig server https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Mozilla/Thunderbird/Autoconfiguration#Domain_hoster ?

Pokud by Wedos nevyužíval pro každý hosting jinou subdoménu pro POP3/IMAP/SMTP server, pro Thunderbird by mohla velmi dobře fungovat i ISPDB https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Mozilla/Thunderbird/Autoconfiguration#ISPDB .

nelze otevřít přílohu PDF

Petr Czekaj, 27.01.2015 12:05:01

Dobrý den, když přiložím přílohu PDF a odešlu poštu, příjemce ji neumí otevřít.
Když se podívám do odeslané pošty tak u přílohy PDF je
v závorce( O bajtů) .
Pokud to přepošlu mimo Tunderbird otevře se normálně.
Stejně tak u některých mě doručených zpráv, nejde mi otevřít PDF soubor.
Někdy pdf soubor otevřu , někdy ne.
Poradí mi někdo?
Děkuji

Re: nelze otevřít přílohu PDF

Luděk Janča, Wedos, 27.01.2015 12:10:18

Dobrý den,

tento dotaz doporučuji položit na české podpoře Mozilla:

http://forum.mozilla.cz/viewforum.php?f=4&sid=6c8c8d33dac7a22bab66eaeb474f691c

Chyba při odesílání z Thunderbird

Josef Schneider, 25.03.2013 16:35:50

Vše dle návodu.
Příchozí IMAP 993 SS//TLS
Odchozí SMPT 465 SSL/TLS

Přesto:
Sending of message failed.
The SMTP server smtp-xxxxx.m7.wedos.net does not support the selected authentication method. Please change the 'Authentication method' in the 'Account Settings | Outgoing Server (SMTP)'.

Už jsem měnil autentifikaci na všechny možnosti.
Nevim jak dál.

Re: Chyba při odesílání z Thunderbird

Josef Schneider, 25.03.2013 17:03:07

Vyřešeno.
V odchozím serveru SMPT zůstalo původní nastavení autentifikace Kerberos / GSSAPI. Po přenastavení na Encrypted password vše běží.

Vypršel čas SMTP

ATV-Rakovník, 25.08.2012 20:34:49

Dobrý den,
máme problém s odesíláním mailů, hlásí tuto chybu:
Poslání zprávy selhalo.
Zprávu se nepodařilo odeslat, protože spojení se SMTP serverem smtp-mail1.wedos.net vypršelo. Zkuste to znovu, nebo kontaktujte správce sítě.

Zkoušel jsem měnit druh šifrování a port, ale beze změny. Vše je nastveno správně, přestalo to z ničeho nic fungovat.

Děkuji
Václav Čekal

Re: Vypršel čas SMTP

ATV-Rakovník, 25.08.2012 20:36:35

Problém jsem dočasně vyřešil přenastavením odchozího SMTP serveru na jiného poskytovatele, kde nám běží druhý mail, ale raději bych to měl pod wedosem.

Re: Vypršel čas SMTP

Petr Šťastný, WEDOS, 26.08.2012 11:34:06

Zkontrolujte si, že máte nastavené vše přesně dle našeho návodu:
http://kb.wedos.com/emaily/odesilani.html

Často bývá problém v nesprávné kombinaci zabezpečení a portů. Zkuste nejprve bez zabezpečení na portu 25.

Pokud to stále nepůjde, napište nám konkrétní informace přes kontaktní formulář.

Nastavení emailu android

Martin Svoboda, 17.08.2012 20:54:43

Dobrý večer,

mám na Vás dotaz, zakoupil jsem si telefon Samsung Galaxy SII a nemůžu se přihlásit dle nastavení Thunderbirdu a Outlooku co mám firemní e-mail. Na Nokii N8 to fungovalo bez problémů. Prosím můžete mě zaslat nastavení? Je to nutné a spěchá to!!! Prosím zašlete mě informace na e-mail: info@matfloor.cz

Předem děkuji za odpověď

S pozdravem

Svoboda

Re: Nastavení emailu android

Petr Šťastný, WEDOS, 17.08.2012 20:59:16

My návod k nastavení e-mailového klienta ve vašem telefonu nemáme. Zřejmě budete mít něco špatně v nastavení. Zkuste se nejprve připojit bez šifrování. Případně nám dodejte konkrétní chybovou hlášku.

Přidání do outluku 2012

Michal Janata, 24.06.2012 22:02:06

Dobrý den,

nedaří se mi přes IMAP přidat email do outluku, děje se to ještě někomu. Vůbec nevím co s tím

Děkuji za odpověd

Re: Přidání do outluku 2012

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 25.06.2012 06:40:34

Dobrý den,

když si nastavíte mail klient podle těchto návodů tak by vám to mělo fungovat,

http://kb.wedos.com/emaily/odesilani.html
http://kb.wedos.com/emaily/mozilla-thunderbird.html

případně si ověřte nastavení domácích routerů a firewallů

pop3

Dark, 06.06.2012 17:50:27

Já mám opačný problém, než většina ostatních. SMTP mé přihlášení přijme normálně, ale POP mně vyhazuje, že account disabled. Výsledně Outlook 2007 testovací zprávu odešle, ale k přijímání pošty se přuhlásit nedovede....

Stahování zpráv ze seznam.cz

Michal Hána, 26.03.2012 15:01:42

Dobrý den, je to zhruba 2 roky co jsem zkoušel nastavit Mozillu Thunderbind na stahování zpráv ze serveru seznam.cz, protože jsem potřeboval mít přístup k mailům i když jsem nebyl připojen na internet. Vše proběhlo skoro bez problémů, až na to že když jsem se pak přihlásil na sůj e-mail na seznamu neměl jsem tam žádné e-maili (je mi jasné že zprávy mi byly staženy do PC) teď bych to potřeboval nastavit znova ale s tím rozdílem, aby mi zprávy zůstali jak na serveru na seznamu, tak v poštovním klientovi.
Je nějaká možnost jak to provést, nerad bych zase o všechny maily přišel.
Děkuji

Nemuzu odeslat mail

Martin Dočekal, 03.04.2011 15:36:25

Nemuzu poslat email pise mi to: An error occurred while sending mail. The mail server responded: 5.1.1 <email na ktery to posilam> User unknown; rejecting. Please check the message recipient email na ktery to posilam and try again.

adresa prijemce je spravne

Re: Nemuzu odeslat mail

Petr Šťastný, WEDOS, 03.04.2011 19:49:50

K tomu je nám potřeba poskytnout detailnější informace - odkud e-mail odesíláte (z Outlooku, z webhostingu, ze serveru?), přes co to posíláte (jaký SMTP server?), kdo je odesílatel, kdo je příjemce a přesný čas pokusu o odeslání zprávy. Použijte kontaktní formulář.

Heslo2

Luboš Roza, 28.03.2011 18:18:14

Zdravím,
nemůžu nastavit SMTP ani boha. Vše mám nastaveno, příjímám maily v klidu ale odeslat to po mě chce heslo, a když ho tam zadám tak mi to napíše že to selhalo. Jakákoliv rada vedoucí k vyřešení mojeho problému je pro mě vysvobození...

Re: Heslo2

Petr Šťastný, WEDOS, 28.03.2011 18:49:57

Při odesílání pošty je nutné se prokázat jménem a heslem stejně jako při přijímání (přes POP3).

V SMTP si tedy nastavte jako uživatele naši e-mailovou adresu a použijte heslo k vaší schránce. Použijte úplně stejné údaje jako u POP3.

Petr Šťastný, WEDOS, 28.03.2011 18:52:05

Příslušný návod naleznete zde:

http://kb.wedos.com/a/135/e-maily-odesilani-posty.html

Luboš Roza, 28.03.2011 18:59:07

Stále mi to při odesílání vyhazuje heslo, a když tam to naše heslo vložím, tak mi to háže znovu. Nemůže to být problém, když pro náš web používáme dva stejný email?

David Cigánek, WEDOS, 28.03.2011 20:30:05

Dobrý den,

napište nám prosím pomocí kontaktního formuláře. Nezapomeňte uvést o jakou e-mailovou schránku se jedná, podíváme se, kde by mohl být problém.

Zoltan, 24.05.2012 13:07:18

jmeno uzivatele musi byt ve formatu jmeno@domena.cz

nestaci tam zadat pouze "jmeno", tak jak to Thunderbird automaticky nabidne.

SMTP,POP,IMAP na vlastní doméně

Miroslav Špaňko, 24.02.2011 07:47:05

Nějak nechápu proč uvádíte.

pop3-mail1.wedos.net
imap-mail1.wedos.net
smtp-mail1.wedos.net

Když by POP3, IMAP a SMTP měl správně běžet na vlastni doméně každého zákazníka.

např

pop3.nazevwebu.cz
imap.nazevwebu.cz
smtp.nazevwebu.cz

Uveďte prosím návod jak toho docílit.

Re: SMTP,POP,IMAP na vlastní doméně

Petr Šťastný, WEDOS, 24.02.2011 08:48:38

Na názvech mailserveru nezáleží. To, že to nemá v názvu vaši doménu, nemá na nic vliv. Pokud to tak potřebujete, nastavte si v DNS vaší domény CNAME záznamy:

pop3 CNAME pop3-mail1.wedos.net
imap CNAME imap-mail1.wedos.net
smtp CNAME smtp-mail1.wedos.net

heslo

Martin Gorol, 05.02.2011 16:23:25

Zdravím, kdysi mi to normálně fungovalo ale přeinstaloval jsem windows a najednou to po mě, když chci odeslat zprávu chce, abych "Zadejte heslo k účtu smtp-mail1.wedos.net:" ......co s tím?

Re: heslo

Petr Šťastný, WEDOS, 05.02.2011 16:35:16

Pro odesílání přes SMTP je potřeba použít jméno a heslo, které používáte také k příjmu přes POP3.

Martin Gorol, 07.02.2011 07:35:25

Pokud myslíte, abych zadal stejné heslo jako mám na přihlašování, tak to nejde ..... a pokud to nemyslíte, tak vás nechápu :D. V mozille používám jen SMTP a IMAP

Petr Šťastný, WEDOS, 07.02.2011 10:35:12

Zadejte stejné přihlašovací jméno a heslo, jaké používáte pro IMAP.

SMTP

Pavel Adamec, 19.10.2010 16:15:55

Nedokážu vybrat server odchozí pošty, nabízí mi to pouze smtp.seznam.cz a smtp.lostcity.cz ale nedokážu napsat tu která je v návodu. Dá se to nějak natvrdo změnit ?

Re: SMTP

Petr Šťastný, WEDOS, 19.10.2010 16:17:55

Nevím, jaký používáte poštovní program, ale musí v něm být někde možnost nastavit další SMTP server.

Pavel Adamec, 21.10.2010 12:13:32

Požívám právě Mozilla Thunderbird 3.1.2. POP3 server se dá ručně nastavit, ale SMTP to nabízí pouze z několika vybraných. I Váš návod to tak zobrazuje. Nevím kde by byla volba ruční změny mimo ty nabízené.

David Cigánek, WEDOS, 21.10.2010 13:00:14

Do políčka s výběrem SMTP serverů lze normálně psát, takže tam vložte smtp-mail1.wedos.net.

Ondřej Záveský, 20.12.2010 22:17:34

nastaveni lze editovat. ve stromecku dole je posledni polozka "server odchozi posty (SMTP)"..

tohle nema Thunderbird moc intuitivni

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2017

Facebook RSS