Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Spam - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Spam

Ondřej Ž., 11.09.2011 20:02:59

Dobrý den,
mám velký problém se SPAMEM, řádově se to počítá na desítky kusů/schránka (jde o známnější domény) - je to verze s předinstalovanou Fedorou, zkusil jsem různá nastavení pro spam filtr (přes ISPConfig) a v zásadě se nic moc nemění . .Neřešil to někdo? Nějaké účinné řešení přípaně s postupem? Mám tkaový pocit, jakoby se spamy i když je najde neházeli do složky spam nebo koš, ale jdou přesto do doručené (může to být jen nějaké pravidlo).

Děkuji

Re: Spam

zippy, 11.09.2011 21:06:05

Zkusil bych se podívat do /etc/spamassassin/local.cf a trochu si tam pohrát s čísly. Na internetu lze najít spousty návodů a doporučení http://www.unitedforums.co.uk/vb/webmaster-discussion/9907-spamassassin-etc-mail-spamassassin-local-cf-help.html

Re: Spam

Ondřej Ž., 11.09.2011 21:08:26

Děkuji za odpověď - zkouším konfugirovat Amvis. Spamassin v této složce v tomto sestavení není.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS