Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Docman 1.4.2 x Joomla 1.5.23 - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / Joomla

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Docman 1.4.2 x Joomla 1.5.23

Luděk Pechanec, 03.09.2011 11:51:21

Dobrý den

- chtěl bych Vás požádat o pomoc při řešení problému, který mi nastal.

Přešel jsem z ONEBit hostingu na Váš No Limit včetně převodu domény (rozbuska.cz). Zde jsem používal J 1.5.12 a upgradoval jsem na 1.5.23. Nainstaloval jsem si komponentu Docman 1.4.2. Vše funguje tak, jak má, až do chvíle, kdy se chci na stahovaný soubor podívat. Klepnu na název souboru (typ souboru je XLS) a dostanu následující výpis viz dole. Navíc zobrazení posledních změn, kteé jsem provedl v hlavní administraci se projeví ve frontendu za celkem dlouhou dobu.

podívat se na konkrétní příklad můžete zde:

rozbuska.cz - v levém menu "Klub" odkaz "Pokladní kniha a příspěvky" - soubor "Příspěvky - Rozbušný"

ĐĎࡱá>ţ˙ *ţ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ý˙˙˙-  !"#$%&'()ţ˙˙˙ţ˙˙˙,ţ˙˙˙ţ˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙Root Entry˙˙˙˙˙˙˙˙ ŔFŘ##ń˦Ë Îé'‹÷Ë+ŔWorkbook˙˙˙˙˙˙˙˙ďOSummaryInformation(˙˙˙˙äDocumentSummaryInformation8˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙ ©ÍÉá°Áâ\p Lele a Pupu B°aŔ=śŻĽ=‡řCď.8X@Ť"·Ú1 Č˙?îArial CE1Ü?îCalibri1Ü?îCalibri1Ü?îCalibri1 Č˙ĽîArial CE1&?˙? Arial Black1 Č˙?îArial CE1 Č˙?îArial CE1Ü?îňCalibri1Ü ?îňCalibri1ÜĽîňCalibri1Ü?îňCalibri1Ü ĽîňCalibri1,8ĽîňCalibri18ĽîňCalibri1Ü8ĽîňCalibri1h8ĽîňCambria1Ü<?îňCalibri1Ü4?îňCalibri1Ü?îňCalibri1Ü ?îňCalibri1Ü>?îňCalibri1Ü4ĽîňCalibri1Ü?ĽîňCalibri1Ü?îňCalibri7#,##0\ "K ";\-#,##0\ "K "A#,##0\ "K ";[R

výpis je podstatně delší. Již jsem tento problém řešil na fóru joomlaportal.cz a zatím žádné výsledky.

Moc děkuji

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS