Diskuze ke článku 'Nepřipisují se provize za prokliky' - fórum

Pokud se vám přestaly po určité době připisovat provize za prokliky u reklamní plochy, zřejmě jste dosáhli maximálního počtu placených prokliků na jednu objednávku.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Kliky odnikud

Aleš Tichý, 15.12.2013 08:31:38

Nejčastější "prázdné" kliky mi chodí z IPv6 Wedosu 2a02:2b88:1:4::2 (kde je kromě mé domény i dalších asi 160) a pak z IPv4 adres které patří datacentru Wowrack.com z USA, tyto IP nepatří ani žádným doménám ale snad jen jejich serverům - nerozumím tomu. Ze sta kliků je jen pár kliků normálních a zbytek jde na úkor toho, že si nějaký servery oťukávají existenci stránky na kterých je prov. odkaz.

Dobry den

Tomas Plasil, 01.11.2013 14:31:45

jak mam prejit od best-hosting k webnode a mam fakturu ze zaplatil u nich domenu

Re: Dobry den

Tomas Plasil, 01.11.2013 14:34:25

sorry webos

Prokliky

Petr Baloun, 01.07.2012 09:51:25

Dobrý den,
jestli to dobře chápu, tak se počítá 100 prokliků jako celkově ze všech IP adres?
Nebo je to 100 prokliků na jednu IP adresu?

Re: Prokliky

Petr Smetana, Wedos Internet a.s., 01.07.2012 12:45:01

Dobrý den,

vše je podrobně rozepsáno zde: http://www.wedos.org/cs/provize/popis.html

Re: Prokliky

Petr Baloun, 01.07.2012 12:49:18

Z tohohle popisu bych to chápal, jako 100 prokliků na 1 IP adresu, ale tomu tak není. Je to 100 prokliků ze všech IP adres.
Chtělo by to upravit popis

klikač

Pavel Duchek, 12.06.2012 21:15:29

Dobrý den,
od samého spuštění Vašeho provizního systému na našich stránkách se objevuje jedna IP adresa, která pravidelně kliká na Váš provizní odkaz. Je to IP:82.114.94.8. Je to neuvěřitelně vytrvalý "klikač". Pečlivě jsem prověřoval, zdali to není někdo z okruhu naší firmy, ale všichni se zapřisáhli, že vědí, že nemá smysl klikat na reklamu na našich stránkách. Rád bych se zeptal, jak je možné najít takovéhoto klikače, připadá mi, že nám "aktivně škodí"... Domnívám se, že náš web díky tomuto klikači vyloučil google ze svého provizního programu. Děkuji za jakýkoliv nápad.

Nepřipsané provize za prokliky

Jiří Fila, 14.03.2012 11:02:08

Dobrý den.
Přes můj provizní odkaz chodí na vaše stránky pravidelně návštěvníci, a jeden z nich si i objednal webhosting (nyní čekám na připsání provize za tuto objednávku).
Chtěl bych se ale spíše zeptat na tu odměnu za prokliky. Doteď se mi nepřipisovali. Myslel jsem, že je to tím, že mám na provizním účtu těch 100KČ (registrační bonus), a proto se provize za prokliky nepřipisují.
Dnes mi ale na provizní účet bylo připsáno 0,50KČ za proklik, takže tomu moc nerozumím...

částka typ popis
0.50 CZK provize clicks 2012-03-13

Za poslední měsíc mám v seznamu 21 prokliků, ale od 12.9., kdy jsem vás začal propagovat se mi připsala až nyní první odměna, 50 haléřů.

Děkuji za vysvětlení

Re: Nepřipsané provize za prokliky

Petr Šťastný, WEDOS, 14.03.2012 11:05:01

Provize za prokliky jsou pouze z reklamních ploch, nikoliv z provizních odkazů.

Re: Nepřipsané provize za prokliky

Jiří Fila, 14.03.2012 11:09:43

Aha. omlouvám se, to jsem asi přehlédl. Děkuji za rychlou odpověď

přesměrování vašeho odkazu

Lenka Husáriková, 03.09.2011 11:43:13

Zdravím, mám umístěný odkaz generovaný v mé administraci a když kliknu na tento odkaz dostanu se sice na stránky wedosu ale přímo do stránek provizního systému, což je dost divné. adresa prokliku je: http://as.wedos.com/d/67244
adresa na kterou se dostanu je:
http://www.wedos.org/cs/provize/informace.html

Mohli byste mně to prosím vysvětlit? Děkuji. Lenka H.

Re: přesměrování vašeho odkazu

Petr Šťastný, WEDOS, 03.09.2011 12:07:18

To jste použila provizní odkaz pro propagaci samotného provizního systému (referral), takže je v pořádku že jeho cílem jsou informace o tomto systému.

Pokud chcete něco jiného, musíte si zvolit, který z našich produktů chcete propagovat a podle toho použít jiný odkaz. Všechny možnosti naleznete po přihlášení na stránce https://client.wedos.com/affiliate/links.html

Re: přesměrování vašeho odkazu

Lenka Husáriková, 03.09.2011 12:09:21

Aha, děkuji :)
Provize se ale za 30 dnů připíše, ne? Děkuji.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS