Virtualizace detikovaného serveru - fórum

Kategorie: Dedikované servery / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Virtualizace detikovaného serveru

Jiří Grohmann, 17.10.2010 20:37:14

Dobrý den,
je možné vámi za poplatek zřídit na objednaném detikovaném serveru virtualizaci.
Myslím to například takto, objednám si server a vy mě naistalujete a nakonfigurujete linux s kvm a třeba 2 virtuály s linuxem a lamp.
Nemyslím tím službu managed server
Správa a další instalace a konfigurace by byla už na mě.
Děkuji za odpověď

Re: Virtualizace detikovaného serveru

WEDOS Internet, a.s., 17.10.2010 20:41:21

Dobrý den,

ano, tohle bude možné.
U dedikovaných serverů budete mít možnost si vzdáleně nainstalovat prakticky cokoliv, protože každý náš dedikovaný server má v sobě konzoli pro vzdálenou správu (restarty, ovládání atd..) a to i včetně KVM (včetně možnosti připojení lokálního instalačního media z vašeho počítače). Možnosti tedy budou prakticky neomezené.

WEDOS Internet, a.s., 17.10.2010 21:24:44

Ještě bych snad dodal to, že vím, že vy jste psal o softwaru KVM a já o hardwaru KVM (vzdálená klávesnice, video a myš).

Pokud jde o instalaci, tak by nebyla samozřejmě zdarma, ale za příslušný poplatek. Vzhledem k tomu, že budete mít ten přístup přes "KVM over IP", tak si můžete nainstalovat sám jakýkoliv operační systém a nastavit si cokoliv a kdykoliv sám. Což by s ohledem na budoucnost (změny, úpravy, upgrady, přeinstalace...) bylo asi lepší.

Jiří Grohmann, 18.10.2010 20:27:30

Dobrý den,
já chtěl vědět zda tato možnost existuje.
Prozatím mám zkušenost vzdáleného přístupu přes SSH vím co KVM (hardware) je ale nemám s ním osobní zkušenost.
Co se týká KVM (softwaru) nemám s ním taktéž velké zkušenosti, jinak znám virtuozzo, openvz, vmware, xen atd. Ale co vím kvm je jedním z nejlepších pro virtualizaci, tedy podle zkušeností profíků.
Pomohla by mě počáteční pomoc s instalací a konfigurací.
Záleží však i za jakou cenu. Pro vás je instalace a konfigurace serverů denní chleba pro mě by to byla spýše nárazovka.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS