Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

FTP chyba 421 Data timeout. - fórum

Kategorie: Webhosting / FTP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Počet připojení k FTP

Chenny, 20.12.2013 10:18:21

Dobrý den,
při práci s Dreamweaverem na mne najednou vybafla hlaška, že se nelze připojit se serverem, FileZilla hlásí "421 There are too many connections from your internet address".
Doma mi připojení z jiné IP adresy funguje, to je jasné ;)

Rád bych se zeptal, jaký je počet možných připojení a v jakém časovém horizontu se pak není možné připojit k serveru? Lze to nějak změnit?

díky

Re: Počet připojení k FTP

David Cigánek, WEDOS, 09.01.2014 12:12:15

Dobrý den,

problém je způsoben tím, že z vaší strany zůstanou daná spojení otevřená (není překročen limit X spojení za nějaký čas, ale X současné navázaných spojení).

Může to mít na svědomí váš domácí router, zkuste ho v takovém případě restartovat, mělo by to pomoci. V opačném případě nás prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo chatu a podíváme se na to hlouběji.

Pavel Strnad, 26.03.2014 10:33:23

A jaký je tedy ten počet? Doposud jsem měl aplikaci, která paralelně uploadovala dva soubory. Nyní uploaduje paralelně ještě třetí a skončím na timeout. Je tedy počet připojení omezen na 2?

David Cigánek, WEDOS, 26.03.2014 17:11:19

Dobrý den,

je povoleno 50 současných spojení z jedné IP adresy.

FTP chyba 421 Data timeout.

Radovan Horáček, 02.09.2011 09:19:49

Pomněrně často se mi při uloadu větších souboru
(např. 2MB) stává , že mi FTP hází chybu:
421 Data timeout. Reconnect. Sorry.
Obvykle opakovaně u stejného souboru.

Lze s tím něco provést?

Používám FileZilla 3.5.0. , pasivní režim , počet paralelních připojení jsem omezil na 1.
Připojení: bezdrátově přes O2 (CDMA).

Výpis části logu:

Odpověď: 350 Restart position accepted (537280).
Příkaz: STOR fws_s_20110830091635_0.pdf
Odpověď: 150 Ok to send data.
Odpověď: 421 Data timeout. Reconnect. Sorry.
Chyba: Přenos souborů se nezdařil po přenesení 655 360 bajtů v 40 sekund
Chyba: Připojení uzavřeno serverem
Stav: Zjišťování adresy xxx.xx.wedos.net
...
..
.

Re: FTP chyba 421 Data timeout.

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 02.09.2011 10:57:19

Dobrý den,

zkuste např. jiný klient(např. TC) nebo zkuste nastavit hodnotu udržování spojení na delší dobu ve Vašem klientu, případně to zkuste z jiné sítě. Ještě zkuste použít IP adresu FTP serveru při připojování místo xxx.xx.xwedos.net. FTP servery jsou určitě v pořádku.

Re: FTP chyba 421 Data timeout.

Juro, 03.09.2014 13:29:28

Ja som mal podobny problem s FileZilla a pomohlo ked som v Site Manager nastavil v Transfer Settings Transfer Mode na Passive.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS