Přístup k databázi z jiného serveru - fórum

Kategorie: Programování / MySQL

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Přístup k databázi z jiného serveru

Michael Stanovský, 26.08.2011 03:30:25

Chtěl bych přistoupit k databázi MySQL na WEDOSu z jiného hostingu. Nejde to - neprovede se ySQL_Connect s chybou 2002 / "Pokus o připojení selhal, protože připojená strana v časovém intervalu řádně neodpověděla, nebo vytvořené připojení selhalo, protože neodpověděl připojený hostitel". Pokud si takto chci připojit databázi odjinud, tak to funguje.

Chápu, že to je kvůli bezpečnosti (obdoba zakázaného cross scripting pro PHP scripty), přesto bych potřeboval nějakým způsobem načítat data uložená v MySQL databázi na WEDOSu. Poraďte, prosím, jinou metodu!!

Re: Přístup k databázi z jiného serveru

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 26.08.2011 07:26:29

Dobrý den,

pokud je to DB na webhostingu tak do ní se "zvenku" nedostanete. Pokud potřebujete nějakou veřejně dostupnou DB můžete si jí provozovat například na virtuálním serveru, Více info k DB je zde http://kb.wedos.com/a/254/databaze-k-webhostingu.html

Michael Stanovský, 26.08.2011 11:49:55

Děkuji za odpověť. Ano, tohle všechno vím. Jen jsem si myslel, že bude ještě jiné řešení. Nevadí, zařídím přístup k datům jinak...

Dominik David, 08.05.2012 15:06:06

Dobrý den, mám podobný problém. Mám wehosting No limit Extra a VPS. na VPS mám databazi a potreboval bych se ne ni pripojit z webhostingu. Bohuzel to ale skoncilo chybou
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110 in ...

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 110

Podle toho co jsem nasel na webu je to tim, ze databaze je nastavena na "localhost", kde se da nastaveni primo MYSQL zmenit?
Diky za pomoc

Mike, 08.05.2012 15:14:27

To by ti (podle predchozi diskuse) melo jit nastavit.

Dominik David, 08.05.2012 16:22:28

Ano, nastavit to jde, ale neprisel jsem na to kde.

Dominik David, 08.05.2012 17:27:13

Vyreseno, jako server do MySQL_connect se musi zadavat primo IP adresa, na ktere bezi VPS

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS