Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Ktorá verzia Fedora? - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Ktorá verzia Fedora?

Jakub Senko, 25.08.2011 17:26:35

Zdravím,
pri kúpe nového VPS sa ponúka možnosť nainštalovať Fedora 14 ISP, avšak ak už VPS mám, a chcem si preinštalovať OS (robil som to sám, tak je tam trocha vecí zbabraných a neviem s tým pohnúť), ktorý balík si mám vybrať. Je tam totižto na výber Fedora 13, 14 aj 15, z toho 15 dokonca 32 a 64 bit.

Ak si teda preinštalujem OS tak, že si tam dám "Fedora 15 64bit, netinstall", bude moje VPS po úspešnej inštalácii obsahovať všetko, čo je popísané tu?
https://hosting.wedos.com/cs/virtual/fedora-isp.html

Ide mi o to, aby som, tak ako to mám teraz, mal funkčné php, mail, mysql, FTP a správu domén cez ISPconfig (DNS nepotrebujem, využívam to poskytované Wedos-om ako klientovi).

Ďakujem veľmi pekne za rady.

Re: Ktorá verzia Fedora?

David Cigánek, WEDOS, 25.08.2011 17:33:54

Dobrý den.

Pokud si nainstalujete Fedoru z instalačního CD (doporučuji Fedoru 15 64bit netinstal), budete tam mít holý systém, tedy bez ISP Configu, php, apache, atp..

Můžete ale napsat přes kontaktní formulář (https://client.wedos.com/contact/cform.html, po přihlášení kvůli autorizaci požadavku) a my Vám tam (zdarma) nainstalujeme Fedoru 14 ISP přesně tak, jako u nového VPS. Je ovšem nutno počítat s tím, že při tom dojde ke ztrátě veškerých dat.

Re: Ktorá verzia Fedora?

Jakub Senko, 25.08.2011 23:54:57

Výborne!
Ja si dáta zálohujem a napíšem na formulár, keď bude server pripravený z mojej strany na preinštalovanie. Ďakujem za rýchlu odpoveď!

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS