Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Chyba 403 - Forbidden - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

stránka

Karel, 07.02.2015 20:45:44

Dobrý den mě se stane když tam dám stránku kterou chci tak se na ni objeví BANLIST a nejde. Já nevím proč.

Re: stránka

David Cigánek, WEDOS, 07.02.2015 22:05:22

Dobrý den,

kontaktujte prosím naši zákaznickou podporu pomocí kontaktního formuláře nebo online chatu s podrobnějším popisem problému, jist nalezneme nějaké řešení.

Zobrazuje se mi chyba 403

Ondřej Měkota, 20.10.2011 16:36:23

Dobrý den,
mám u Vás webhosting a když na stránku nahraji například fotku, poté v prohlížeči zadám adresu na tu fotku, tak mi to zobrazí chybu 403. S .httpaccess jsem v tom adresáři nic nedělal.

Re: Zobrazuje se mi chyba 403

Petr Šťastný, WEDOS, 20.10.2011 16:47:18

Zkuste v zákaznické administraci v detailu webhostingu v nástrojích použít tlačítko na opravu práv souborů. Také pozor na to, že se v názvech souborů rozlišuje velikost písmen.

Pokud nic z toho nepomůže, kontaktujte podporu přes chat.

Chyba 403 - Forbidden

Božena Kubiasová, 09.08.2011 11:55:11

Při pokusu o vstup na www stránky (naše) se mi zobrazuje Chyba 403 - Forbidden? Co mám kde špatně nastaveno a co příp. s tím? V této fázi si nějak nevím rady, poradíte? Díky.

Re: Chyba 403 - Forbidden

Petr Šťastný, WEDOS, 09.08.2011 12:46:01

Bude lepší nás v této věci kontaktovat přes chat, náš pracovník to s vámi projde. Příčin může být mnoho.

Jan Bláha, 12.08.2011 22:03:44

Navazuji na debatu co jsem tady vyhledal. Chtel jsem nastavit Google Webmaster Tools na domenu www.clickshopper.cz, kterou mam u Vas. Hlasi mi to 403. Google Analytics mi beha normalne, ale natahl jsem si to z PrestaShopu, nebot vlozeni kodu do webu mi taky neslo. Je neco co muzu udelat, abych rozchodil ty webmaster tools? Diky za odpoved.

jarek, 30.09.2011 07:37:57

Dobry den, pripojuji se pres mobilni telefon, a kdyz si nactu lide.cz vzkazy, chci dat odepsat tak mi to hodi 403 Forbidden nevite co stim? Pokud ano kontaktujte me na email: JAROSLAVmertos@seznam.cz diky moc....

Konstantin Dvorakovsky, WEDOS, 30.09.2011 07:57:42

Dobrý den,

proč Vám na telefonu nejde otevřít vzkazy na lide.cz bohužel nevíme, c stímto projektem nemáme nic společného zkuste se obratit na webmastera tohoto webu nebo na jšejich technickou podporu.

S přáním hezkého dne K. D.

Tomas bednar, 15.12.2011 23:28:31

Dobrý večer.Když se připojuji přes m.tel na lidé.cz vzkazy,chci odepsat,tak mi to píše chybu 403 Forbidden.Prosím Vás o radu o pomoc.Moc děkuji

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS