Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

SMF - Simple machines forum - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / ostatní aplikace

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

SMF - Simple machines forum

AleTic, 14.10.2010 17:35:28

Stěhoval jsem forum na SMF postavené, ale jak v DB, tak v konf. souboru Settings.php je třeba (patrně ručně) změnit změnit relativní cesty na serveru (původně tam bylo něco jako /wz.cz/unas/m/domena.unas.cz/).
Předpkiládám, že toto je špatně:
/data/web/virtuals/850/virtual/www/domains/domena.cz/
Jaká by měla být správná cesta?

Re: SMF - Simple machines forum

Petr Šťastný, WEDOS, 14.10.2010 17:55:47

Cestu máte zřejmě správně, bohužel nevíme jak je potřeba SMF nastavit. Napište nám, prosím, přímo kontaktním formulářem co vám přesně kde nefunguje a podíváme se na to.

Petr Sverma, 16.04.2011 18:58:05

stejny problem s nekolika systemy.
Jaks to vyresil?

AleTic, 17.04.2011 09:43:46

je to už dlouho, ale v settings.php (u SMF) mám nastaveny cesty tak, že obsahují toto:
/data/web/virtuals/850/virtual/www/domains/mujweb.cz
"850" samozřejmě funguje jen u mě, to má každej jinak. Taky bylo třeba změnit hodnoty v DB, po stěhování z jinýho hostingu je to samozřejmě jinak - třeba najít a vychytat.

Petr Šťastný, WEDOS, 17.04.2011 11:05:31

Pokud se při používání subdomén a aliasů objevují v SMF chybné URL adresy (např. v RSS), je potřeba nastavit bázovou URL adresu v konfiguraci:

$conf['board_url']

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS