Instalace Magento - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / Magento

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Instalace Magento

Martin B., 11.07.2011 09:13:18

Dobrý den,
v současnosti mám instalovaný Zen-cart (v kterém mám již něco málo uděláno) a rád bych si do podadresáře nainstaloval ještě Magento (pro otestování).

S instalací mám ale problémy. Zaseknul jsem se v bodě vyplňování Configurace (databáze). Databázi jsem vytvořil a při instalaci Magenta zadal:
Host: wm8.wedos.net
Database name:d7952_.....
User name:a7952_....
User Password:.......

Nicméně po potvrzení mi to hodí chybu: Database connection error.

Prosím nevíte co s tím?

Re: Instalace Magento

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 11.07.2011 09:31:15

Dobrý den,

v událostech vidím toto:

změna hesla uživatele a7952_magento 11.07.2011 09:20:17 user: Martin Bestajovský (martin@ceske-tradice.cz)

Ověřte jestli tam zadáváte správně heslo. https://pma.wedos.net

alina fatima, 29.10.2014 06:06:19

Pak jsem ještě vypnul v nastavení php položku apc.enable. Což pak přestalo psát chybu, ale při přístupu na stránku se zobrazilo, že něco chybí a při zadaní install.ini, hlášení, že je magento již nainstalováno.

Pavel Hintermüller, WEDOS, 29.10.2014 13:27:59

Dobrý den,

napište nám prosím na chat nebo přes kontaktní formulář. S instalací Vám pomůžeme.

witz, 15.03.2017 21:32:34

Dobrý den,

Máme Zencart i Magento, asi i člověka, který by mohl pomoci Vám, ale
zasekli jsme se na propojení Magenta ze skladovým programem, na to byste věděl, kdo by nás mohl popostrčit? Děkuji Witz

Roman Mondek, WEDOS, 20.03.2017 01:11:39

Dobrý den,

zkuste případně použít errorlog, mohl by napovědět v řešení problémů. Využijte možnost použít jej dočasně na 24 hodin měsíčně bezplatně: http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/logy.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS