Diskuze ke článku 'DNS - Záznam typu SRV, použití pro SIP' - fórum

Informace o DNS záznamu typu SRV, který slouží pro uvedení serverů, které pro danou doménu obstarávají určité služby. Jako příklad lze uvést směrování telefonních hovorů protokolem SIP.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

SRV pro minecraft server

Aleš Mazura, 18.12.2017 19:03:12

Dobrý den,
postupoval jsem podle návodu, vyplnil jsem IP adresu do protokolu "A" k tomu jsem vytvočil SRV protokol, který by měl umožnit zapsání IP adresy pomocí mc.mazre26.eu aniž bych musel dopisovat port pro minecraft server. S portem tato věc funguje, ale bez portu se SRV nefunguje

Re: SRV pro minecraft server

Luděk Janča, Wedos, 18.12.2017 20:24:22

Dobrý den,

pokud si s tím nevíte rady, kontaktujte podporu.

SRV záznamy pro Office365

Martin Benda, 19.03.2016 10:58:36

Dobrý den, nebylo by špatné sem do nápovědy dát přesný detailní postup, jak nastavit záznamy pro Office365 od Microsoftu, protože se to asi dělá docela často. Vy tady máte u záznamu SRV vlastně 4 věci - priorita, váha, číslo portu a cílový hostitel. Oni zasílají pokyny, ve kterých je přesně za sebou - služba, protokol, port, váha, priorita, název, cíl, hodnota TTL. Ten kdo to nedělá denně, se v tom prostě nevyzná a pak zbytečně "otravuje" chlapy na podpoře. ;-)
Díky

Re: SRV záznamy pro Office365

Jana Kochová, 05.03.2017 13:36:37

Souhlasím, zrovna to nastavuji a netuším jak to tedy zadat správně.

SRV zaznam pre webserver

Zsolt Kuzma, 05.07.2011 21:39:34

Dobry vecer,

chcel by som sa informovat ci sa da SRV zaznam viuzit aj pre webserver?

Za odpoved vopred dakujem,
s pozdravom,
Zsolt

Re: SRV zaznam pre webserver

Petr Šťastný, WEDOS, 06.07.2011 18:40:34

Co máte na mysli "webserverem"? Reverzní záznamy se nastavují pro IP adresy, které jsou přiděleny k virtuálním a dedikovaným serverům.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS