Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Zaregistrovat u vás doménu je i nad síly IT profesionála - fórum

Kategorie: Domény / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Zaregistrovat u vás doménu je i nad síly IT profesionála

IT, 04.07.2011 21:53:52

Při pokusu zaregistrovat si u vás doménu po mě nejprve formulář tvrdošíjně vyžadoval název firmy. Volba fyzická/právnická osoba nikde.
Když jsem se smířil s tím, že v názvu firmy budu mít pomlčky, chtěl jsem zaplatit kartou. Byl jsem přesměrován na bránu gopay, kde po mě z nějakých "bezpečnostních důvodů" chtěli adresu. I s tím jsem se smířil.
Poté jsem byl přesměrován na moneybookers s žádostí o přihlášení. V té chvíli jsem to už definitivně zabalil.

Doménu jsem si následně zaregistroval i zaplatil, cca za dvě minuty, u konkurence.

Re: Zaregistrovat u vás doménu je i nad síly IT profesionála

Tomas, 24.01.2012 22:15:07

Dobry den,

K tomuto bych se castecne pridal.
Proc vubec potrebuje goPay detailni informace klienta kterymi stejne wedos jiz disponuje, paklize je to goPay systemu k nicemu? Stejne je pro ne dulezita jen karta tedy platici, a prijemce.

Nedalo by s timto otravnym a zcestnym krokem pri placeni neco udelat?

Moneybookers prihlaseni nepozaduje, ale umoznuje stejne jako paypal, prozatim.

S pozdravem,
Tomas

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS