hromadne nahravani souboru - fórum

Kategorie: Webhosting / FTP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Zazipování většího množství souborů přes WebFTP

Petr, 22.02.2012 16:21:47

Zdravím,

přes WebFTP mi nefunguje zazipování většího adresáře na webhostingu. Jedná se o několik stovek souborů v různých adresářích o celkové velikosti cca 250MB (drupal instalace + nahrané obrázky). WebFTP zip funguje na jednotlivých souborech nebo malých počtech souborů, ale na velkých se zasekne a zip nevytvoří. Řeším to stále kopírováním nezazipovaných složek přes ftp ale trvá to řádově delší dobu než stažení jednoho velkého zipu.

V čem je problém? Dosažení limitu paměti? Lze to řešit jiným způsobem?

Zprovoznění téhle funkce by mi ušetřilo spoustu času při zálohování webhostingu.

Re: Zazipování většího množství souborů přes WebFTP

Petr Šťastný, WEDOS, 22.02.2012 16:24:56

Pokud to WebFTP aplikace nezvládne, tak s tím asi nic neuděláme. Je dost pravděpodobné, že to je skutečně limitem paměti pro PHP proces.

hromadne nahravani souboru

Jiří Nečas, 28.06.2011 16:12:18

Poradite mi nejaky zpusob, jak rychle na FTP nahrat velke mnozstvi malych souboru? Po jednom to trva celkem dlouho. Kdyby bylo na webhostingu dostupne SSH, nahral bych soubory pres FTP v jednom ZIPu, ktery bych nasledne pres SSH rozzipoval. Takove reseni mam odzkousene z jineho webhostingu a vim, ze dokaze usetrit hodiny casu. Ale SSH zda se dostupne neni (nebo jsem ho aspon nenasel). Existuje jeste nejake jine reseni?

Diky
Jiri Necas

Re: hromadne nahravani souboru

Petr Šťastný, WEDOS, 28.06.2011 16:14:50

SSH k dispozici není. Můžete to však vyřešit použitím WebFTP aplikace, která umožňuje nahrát zabalené soubory a na serveru je rozbalí:

http://webftp.wedos.net/

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS