koupě webhostingu a sleva - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

koupě webhostingu a sleva

Lenka Husáriková, 27.06.2011 14:21:52

Dobrý den, zakoupili jsme u vás webhosting ale vámi uváděná 50% sleva na faktuře nebyla. Jedná se o fakturu s variabilním symbolem: 1311134980 a také by mne zajímalo, zda byla zároveň převedena doména kralinterier.cz k vám. To jsme také měli v úmyslu hned od počátku, snad to z objednávky bylo patrné. Také by nás zajímalo o kolik měsíců navíc či dnů se prodlužuje již výše uváděná doména a zda se na nás vztahuje rok zdarma navíc u webhostingu.

Pokud ne, můžete nám vše pls vysvětlit polopaticky? Děkuji. Lenka Husáriková

Re: koupě webhostingu a sleva

Petr Šťastný, WEDOS, 27.06.2011 14:25:31

Na faktuře sleva uvedena není. Slevu dostanete v podobě 1 roku webhostingu zdarma navíc. Tento rok se vám automaticky přičte k platnosti služby po zřízení. Takže když se po zaplacení a zřízení v zákaznickém centru podíváte na datum platnosti webhostingu, uvidíte tam o rok více.

Doména se sama objednáním webhostingu nepřevede. Prohlédněte si následující návod:
http://kb.wedos.com/a/230/webhosting-prevod-webu-od-jineho-poskytovatele.html

Re: koupě webhostingu a sleva

Lenka H., 28.06.2011 06:54:29

Děkuji za odpovědi...

To mi je jasné, že se jen tak doména nepřevede, ale nějak jsem pro převod domény nenašla odkaz z titulky. No jsem slepá, to je v poho :)
každopádně díky za nakopnutí.

Mějte se fajn a přeji vám hodně spokojených zákazníků :)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS