Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Svázanost webhostingu s doménou - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

problém s provizorní adresou

David Šimek, 26.02.2012 17:12:12

Dobrý den, mám na virtuálním serveru nastaven webhosting, ftpko i mysql, vše chodí jak má, ale nemohu se nikde nalézt provizorní adresu ke stránkám. když mám zřízen ftpko se jménem medved, db c1medved, a na ftpko se dostanu pomoci ip adresy, jaká bude adresa webu? medved."ipadresa" , nebo "ipadresa"/medved . Konfiguraci jsem nechal nastavenou tak jak byla od počátku.

Re: problém s provizorní adresou

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 27.02.2012 07:07:37

Dobrý den,

zkuste zadat IP Vašeho serveru do nějakého prohlížeče měla by se tam objevit úvodní stránka od apache.

David Šimek, 27.02.2012 08:03:15

IP adresu jsem zadal, stránka apache se mi zobrazuje, jak by ale měla vypadat adresa stránky když jsem si v ipconfigu zřídil klienta a poté stránku např. medved. ftpko, a mysql datab chodí, jen potřebuji nastavit tu provizorní adresu, než přesměruji dnska.
Děkuji moc za jakoukoliv odpoveď.

Petr Smetana, WEDOS, 27.02.2012 09:22:21

Dobrý den,
VPS nemá žádnou dočasnou adresu. Zkusil bych nasměrovat virtualhost přímo na IP VPS.

Svázanost webhostingu s doménou

Roman Gorol, 08.06.2011 16:34:13

Dobrý den,

je webhosting po celou dobu napevno svázán s jednou doménou a aliasem nebo lze kdykoliv změnit hostovanou doménu a alias na jiné? Jde mi o to, zda je možné, abych časem doménu přesunul jinam a použil předplacený webhosting u Wedosu pro jiný web na jiné doméně.

Je možné se připojovat k MySQL webhostingu z VPS, kdybych si u Vás objednal obojí?

Děkuji.

Re: Svázanost webhostingu s doménou

Josef Grill, WEDOS, 08.06.2011 16:56:13

Dobrý den,

doménu a alias si můžete měnit libovolně v administraci. Proto je výhodné objednat v akci a později to lze změnit.

Do MySQL nelze přistupovat odjinud než z webhostingu. Pokud chcete mít MySQL na VPS, tak jedině samostatnou instalaci přímo tam.

Přestěhování aliasu pod jiný hosting

Aleš Tichý, 12.07.2011 19:15:06

Mám na mysli přesunutí domény která je aliasem na wedos hostingu "A" k doméně, kterou již nebudu příště prodlužovat pod jiný hosting "B" u wedosu, kde mám připlacen neomezený počet aliasů a tak dostat i tu doménu k ostatním na "multihosting".
Bude nutno "přetahat" vše přes FTP a DB přes MySQL, nebo to jde v rámci hostingů wedos jinak? Oba hostingy mám pod jedním zákaznickým účtem.

Re: Přestěhování aliasu pod jiný hosting

Petr Šťastný, WEDOS, 12.07.2011 21:18:36

Data FTP i MySQL se musí v každém případě přesunout. Pokud to sám nezvládnete, je možné že vám některé věci pomůžeme, např. přesun dat FTP v rámci serveru.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS