Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

wp - chyby po ciste instalaci - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / WordPress

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

wp - chyby po ciste instalaci

Michal Haták, 06.06.2011 00:30:42

Dobry den,
rozhodl jsem se ze si nainstaluju na subdomenu wordpress,
stahl jsem tedy nejnovejsi verzi z oficialnich stranek:
http://cs.wordpress.org/wordpress-3.1.3-cs_CZ.zip

zalozil db, udelal slozku v subdom, nakopiroval wp
USPESNE nainstaloval, vse slapalo jako hodinky,
po chvili jsem alep risel ze kdyz kliknu v administraci na media tak se mi zobrazi na strance asi 10x tahle hlaska:
Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/2821/virtual/www/subdom/blog/wp-includes/query.php on line 2390

a dokonce se mi podarilo nekde v nastaveni najit chybu(nepamatuju si kde):
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/2821/virtual/www/subdom/blog/wp-content/themes/productivedreams/functions.php:10) in /data/web/virtuals/2821/virtual/www/subdom/blog/wp-includes/pluggable.php on line 897

zejimalo by me jestli ma nekdo podobne zkusenosti, pripadne v cem muze byt problem,

btw: podotykam ze nepomohla ani opetovna instalace(dropnuti tabulek z db, smazani obsahu, znovu nakopirovani a nova instalace)

dekuji

MH

Re: wp - chyby po ciste instalaci

Michal Haták, 06.06.2011 18:06:55

tak ozkouseno opetovne stahnuti a cista instalace na jiny wedos hosting,

povedlo se najit hotfix ktery to opravuje, nicmene i presto ze na hlavni strance je "WP-friendly" ikona, tak "cista instalace" nebezi jak ma :)

Jaromír Navara, 06.06.2011 20:14:34

Tyjo verze 3.1.3 hazi chyby typu Headers already send pomerne casto. Snazil jsem se vyresit, ale ani ty hotfixy nejsou zdaleka 100%. Na ostatnich, co jsem zkousel beha v pohode (klenot, ic, localhost - xampp,wamp). Videl bych to na potrebu upravit konfiguraci serveru u wedosu. Pridavam se k pozadavku o upravu, kdyz se Wedos prezentuje jako WordPress ready.

Petr Šťastný, WEDOS, 06.06.2011 20:18:46

Pokud máme provádět nějaké úpravy nastavení, je potřeba nám sdělit, čím jsou chyby přesně způsobeny.

Nicméně předpokládáme, že se jedná spíše o problém ve Wordpressu a nikoliv problém v nastavení našeho webhostingu.

Jaromír Navara, 06.06.2011 21:40:31

Z velké části pro mě bylo řešením:
soubor wp-includes/query.php

Nahradit od řádky 2388:
if ( isset($q['post_status']) && '' != $q['post_status'] ) {
$statuswheres = array();
$q_status = explode(',', $q['post_status']);

Tímto:
if ( ! empty( $q['post_status'] ) ) {
$statuswheres = array();
$q_status = $q['post_status'];
if ( ! is_array( $q_status ) )
$q_status = explode(',', $q_status);

Wedos: V žádném případě to nemělo vyznít jako kritika Vašich služeb, které si nelze vynachválit. Pouze mě napadlo nastavení serveru, když mi na ostatních hostingách vše běží. Problém by měl být ale stejně údajně opraven už v další verzi 3.1.4.

Lukenzi, 15.06.2011 11:06:17

Tato chyba je chybou WordPressu verze 3.1.3 a nikoliv hostingu WEDOS, stačí trochu googlovat nebo občas navštívit web české podpory pro WordPress www.separatista.net kde je tento problém (mimo jiné) popsán.

Hotfix si můžete stáhnout zde: http://www.separatista.net/wordpress/wordpress-3-1-3-prinasi-mnoho-bezpecnostnich-oprav

Chyby s hlavičkami nejsou chybami WP, může jít o chybu v šabloně, pluginu nebo protože uživatel dělá něco čemu nerozumí... Tento problém byl už taky tisíckrát popsán.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS