Chybné zálohové platby - fórum

Kategorie: Fakturace / Zálohový účet

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Chybné zálohové platby

Vít Šesták, 29.05.2011 15:28:39

Dobrý den,
při převodu peněz na zálohový účet jsem byl poněkud nepozorný a mám tam dvě faktury navíc. U zálohového účtu jsem si myslel, že nejde o něco závažného, ale po přečtení podmínek ( https://hosting.wedos.com/cs/podminky/vop.html ) jsem došel k jinému názoru. Jde mi to tuto část (Vyúčotvání a platby, bod č. 5):

"Jestliže je jakákoliv faktura či zálohová faktura více jak 30 dní po splatnosti, je Provozovatel oprávněn službu zrušit. V takovém případě budou data Zákazníka smazána. V případě, že zákazník bude chtít tato data získat zpět (případně službu obnovit), Provozovatel je oprávněn požadovat úhradu za tuto službu dle svého ceníku."

Odhlédnu-li od toho germanismu "více jak", který by se tam IMHO vyskytovat neměl, vpodstatě to říká, že i když šlo o zálohovou fakturu, mám smůlu. Co s tím teď mohu dělat?

Mimochodem, zálohové faktury opravdu není dobré dělat v rychlosti, protože lze snadno udělat chybu (cena s/bez DPH) a UI na to moc hlasitě neupozorní.

Re: Chybné zálohové platby

Petr Šťastný, WEDOS, 29.05.2011 15:52:50

Zálohová faktura u zálohového účtu se k žádné konkrétní službě nevztahuje, a tak ani není co zrušit. Nemusíte mít obavy. Zbytečné zálohové faktury si stornujte.

Vít Šesták, 29.05.2011 16:00:37

OK, ale pak nevím, proč je v podmínkách explicitně uvedena i zálohová faktura.

Pokud bych našel nějakou cestu, jak zrušit zálohovou fakturu, tak bych sem nepsal. Zatím jsem našel jen změnu odběratele.

Petr Šťastný, WEDOS, 29.05.2011 16:03:43

Zálohové faktury jsou nejenom u zálohového účtu. Zálohové faktury se používají i objednávek zřízení nebo prodloužení jednotlivých služeb.

Pokud potřebujete nějakou fakturu zrušit, pošlete autorizovaný požadavek přes kontaktní formulář. Přes fórum to s námi nevyřešíte.

Petr Kvarda, 23.09.2013 09:31:59

Dobrý den , minulý rok jsem si zaplatil hosting na 30 měsíců dle vaší akce a po roce jste mi poslali zálohovou fakturu , prosím o prověření 3213034556
S pozdravem
petr Kvarda

Daniel Dubravec, WEDOS, 23.09.2013 10:13:17

Dobrý den,

s tímto problémem nás kontaktujte autorizovaně pomocí formuláře nebo chatu. Tento problém na fóru nevyřešíme.

Webhosting u nás ale nejde platit na dobu delší než je 1 rok, je tam možná pouze roční fakturace.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS