Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

nenahrávají se mi fotky do složky - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / Drupal

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

nenahrávají se mi fotky do složky

Lenka, 13.04.2011 19:18:04

Zdravím,
mám složku, které jsem dala práva zápisu 777 a přesto se mi fotky do dané složky nechtějí nahrát. Vyprázdnila jsem i soubor .htaccess
Když kliknu na zvětšení tak fotka tam je. Hledám pomoc již dlouho, přesto jsem totálně vedle. Používám CMS Drupal 6.
Můžete pls poradit? Díky

Re: nenahrávají se mi fotky do složky

Petr Šťastný, WEDOS, 13.04.2011 19:26:15

Zašlete nám prosím přes kontaktní formulář podrobnější informace - o jakou se jedná doménu a kde si můžeme nahrání fotky vyzkoušet

Lenka, 13.04.2011 19:30:02

Díky, jdu na to :)

Lenka, 13.04.2011 21:47:42

Stačily ty údaje? Nebo potřebujete ještě něco? Díky

Lenka, 13.04.2011 21:50:49

Našla jsem tuto hlášku:

warning: touch() [function.touch]: Unable to create file J:/wamp/tmp/110_83imagecache_sample.png because No such file or directory in /data/web/virtuals/5484/virtual/www/sites/all/modules/imagecache/imagecache.module on line 425.

Lenka, 13.04.2011 21:52:42

Mám zřejmě nějakou kolizi v PC, pač já dělám momentálně web na doméně u vás na serveru, přesto mi Drupal háže chybu z lokálu.

Vůbec tomu nerozumím.

Petr Šťastný, WEDOS, 14.04.2011 10:17:17

Z té hlášky je zřejmé, že máte v konfiguraci chybné cesty. Na vašem PC a na našem serveru se samozřejmě cesty liší.

Na našem serveru je váš web uložen v cestě /data/web/virtuals/5484/virtual.

Lenka, 14.04.2011 12:16:01

Díky, cestu jsem opravila a vyletěla mi hláška:
Internal Server Error
Pri zpracovani pozadavku doslo k vnitrni chybe. Pravdepodobne se jedna o chybu v .htaccess souboru.
Ctete instrukce v nasi znalostni bazi: Chyba 500 - Internal Server Error

Tak jsem dle vašeho návodu zakomentovala všechny řádky
Options
php_flag
php_value

i nadále chyba 500 přetrvává. Můžete mi pls poradit? Děkuji. Lenka H.

Petr Šťastný, WEDOS, 14.04.2011 14:05:00

Měla jste ještě v jednom .htaccess nějaké nepovolené věci, zakomentovali jste to

Lenka Husáriková, 15.04.2011 11:43:59

Díky moc :) Web funguje. Díky...

Ján Gál ml., 30.04.2011 17:12:13

podle tý hlášky byla chyba jasná. Měla jste nastavenej dočasnej adresář na localu. Je třeba ho změnit v Nastavení webu->Systém souborů a dočasný adresář nastavit třeba na "sites/default/files/temp". Píšu to sem, kdyby měl náhodou někdo stejnej problém jako pani

Lenka Husáriková, 05.09.2011 20:08:19

Děkuji moc za vaší radu a pomoc i pro druhé.

Obracím se na vás, jestli náhodou nebudete znát odpověď na můj problém opět s obrázky. Všechny fotky se mi ukazují na webu tak jak mají. Jen jsem dnes v Drupalu 6 vytvořila nový typ obsahu a naklonovala do něho již dříve vytvořené kolonky CCK pro jiný typ obsahu a foto se mi v náhledu nezobrazuje a když kliknu na čtvereček tak se mi fotky zvětšené a v lightboxu normálně zobrazí.
Nevěděl byste prosím kde může být chyba? Děkuji.

Ján Gál ml., 18.01.2012 15:32:57

Netuším jak je to možné ale vyzkoušejte to, co musím u wedosu dělat pro všechny instalace.
1) Nastavit systém souborů jak jsem psal výše
2) Změnit oprávnění pro složku files a všechny její podsložky na 777
3) Zakomentovat (ne smazat!) všechny řádky ve všech souborech .htaccess ve složce files a podsložkáh (většinou býa už jen v temp)

Pokud vám to nepujde, přesvědčte se znovu, že jsou všechny řádky zakomentovány.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS